https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 311

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1956 újságok októbertől decemberig, kb 20 db a forradalom híreivel
1
13724.

1956 újságok októbertől decemberig, kb 20 db a forradalom híreivel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 A Soproni Szemle c. magazin teljes évfolyama
1
13725.

1956 A Soproni Szemle c. magazin teljes évfolyama

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1857-1960 Magyar Nyelvészet folyóirat 6 füzete: II. évf. II., III., IV., V. és V. évf. I., III. számok. Szerk.: Hunfalvy Pál. Pest, 1856-1860, Egenberger Ferdinánd-Osterlamm Károly. Papírkötésekben, közte foltosak, 3 szám felvágatlan számmal (II. évf. IV., V., V. évf. III.), egy intézményi bélyegzővel, egy szakadt borítóval.
1
13726.

1857-1960 Magyar Nyelvészet folyóirat 6 füzete: II. évf. II., III., IV., V. és V. évf. I., III. számok. Szerk.: Hunfalvy Pál. Pest, 1856-1860, Egenberger Ferdinánd-Osterlamm Károly. Papírkötésekben, közte foltosak, 3 szám felvágatlan számmal (II. évf. IV., V., V. évf. III.), egy intézményi bélyegzővel, egy szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1957 A Soproni Szemle c. magazin teljes évfolyama
1
13727.

1957 A Soproni Szemle c. magazin teljes évfolyama

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
1
13728.

cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 Népsport 1960. szept. 6., XVI. évf. 183. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, Török Gyula ökölvívó olimpiai bajnoki címének hírével a címlapon.
1
13729.

1960 Népsport 1960. szept. 6., XVI. évf. 183. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, Török Gyula ökölvívó olimpiai bajnoki címének hírével a címlapon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 Népsport 1960. szept. 5., XVI. évf. 182. sz., kis lapszéli szakadásokkal, 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, a címlapon: '"Félidő" után, hajrá előtt a XVII. Nyári Olimpiai Játékokon' összefoglaló vezércikkel a címlapon.
1
13730.

1960 Népsport 1960. szept. 5., XVI. évf. 182. sz., kis lapszéli szakadásokkal, 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, a címlapon: '"Félidő" után, hajrá előtt a XVII. Nyári Olimpiai Játékokon' összefoglaló vezércikkel a címlapon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 Népsport 1960. szept. 7., XVI. évf. 184. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Rózsavölgyi István síkfutó harmadik helyezésének hírével a címlapon.
1
13731.

1960 Népsport 1960. szept. 7., XVI. évf. 184. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Rózsavölgyi István síkfutó harmadik helyezésének hírével a címlapon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 Népsport 1960. szept. 8., XVI. évf. 185. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Gerevich, Horváth és Kárpáti vívók középdöntőbe jutásának hírével a címlapon.
1
13732.

1960 Népsport 1960. szept. 8., XVI. évf. 185. sz., 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte Gerevich, Horváth és Kárpáti vívók középdöntőbe jutásának hírével a címlapon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 Népsport 1960. szept. 10., XVI. évf. 187. sz., szakadásokkal, 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte a férfi kardcsapat olimpiai bajnoki címvédésének (Delneky Gábor,Gerevich Aladár, Horváth Zoltán, Kárpáti Rudolf, Kovács Pál, Mendelényi Tamás) a hírével és fotóikkal címlapon.
1
13733.

1960 Népsport 1960. szept. 10., XVI. évf. 187. sz., szakadásokkal, 6 p. Benne a kor, a XVII. nyári római olimpia híreivel, közte a férfi kardcsapat olimpiai bajnoki címvédésének (Delneky Gábor,Gerevich Aladár, Horváth Zoltán, Kárpáti Rudolf, Kovács Pál, Mendelényi Tamás) a hírével és fotóikkal címlapon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960-1970 Ne okozzon gondot, Országos Takarékpénztár nyomtatvány, bejelöléssel, 14x10 cm, 2 sztl. lev.
1
13734.

cca 1960-1970 Ne okozzon gondot, Országos Takarékpénztár nyomtatvány, bejelöléssel, 14x10 cm, 2 sztl. lev.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960-1961 6 db Úttörő próbafüzet, a 671. Petőfi Sándor úttörőcsapat egy tagja részére, közte egy kitöltetlen, valamint egy ismertető füzetke.
1
13735.

1960-1961 6 db Úttörő próbafüzet, a 671. Petőfi Sándor úttörőcsapat egy tagja részére, közte egy kitöltetlen, valamint egy ismertető füzetke.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse