Drucksachen

Zahl der Lose: 311

Edouard Charton - Le Magasin Pittoresque - cca 1840-1860. 22 évfolyam 11 kötetbe kötve. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel. Néhány gerinc kissé sérült / 22 years in 11 volumes. History, Illustrated, Literature
13821.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1840 Az országgyűlés Főrendiházának jegyzőkönyvi kivonat részlete, az április 10. ülésről a reverzálisok tárgyában. 4 oldal. Töredék. Hajtásnyomokkal
13822.

Rufpreis:
1 000 HUF

Munkácsy Mihály (1844-1900): Ujoncozás, heliogravűr, Bp., Singer és Wolfner, foltos, a szélén szakadt, 13x21 cm
13823.

Rufpreis:
2 000 HUF

1848 Pesti Hírlap január 9. száma
13824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Otto Brahm irodalomkritikus (1856-1912) névjegykártyája / Business card
13825.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

13826.

Rufpreis:
1 600 HUF

13827.

Rufpreis:
8 000 HUF

1868 A keszthelyi országos gazdasági felsőbb intézet fegyelmi szabályai, 8p
13828.

Rufpreis:
1 000 HUF

1874 Verona, Triest, Venezia 3 db fotó és litografált képeket tartalmazó leporelló egészvászon kötésben, vegyes állapotban / litho and photo leporellos in various condition
13829.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db Krúdy Gyulával (1878-1933) kapcsolatos nyomtatvány, boríték, stb.
13830.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pablo Picasso (1881-1973): Festő és modellek. Ofszet nyomat, papír. Postabank logóval. Lap felső részében törésnyomokkal, bal szélén apró foltokkal. 32x40 cm
13831.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF