https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 311
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2301027
13627
385
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Keszthely-Hévíz képekkel illusztrált reklámprospektus 2301596
13628
385
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 3 db vegyes okmány: Csengele ki és bejelentő + gr. Károlyi István gyáli tejgazdasága jegyzék 2301026
13629
385
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Hévíz termálfürdő képekkel illusztrált reklámprospektus német nyelven
Das Lot is nicht erreichbar
2301025
13630
385
0
5500
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Hévíz termálfürdő képekkel illusztrált reklámprospektus
Das Lot is nicht erreichbar
2305678
13631
385
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. I. füzet, Pesti Hírlap, képekkel gazdagon illusztrált, 42p 2304772
13632
385
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1930 május 18 Tündérvásár gyermek újság egy db lapszáma 2305672
13633
385
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 össz. 5 db német nyelvű utazási prospektus (Berlin und Potsdam, München, Württemberg, Nordwestdeutschland, Thüringen), gazdagon illusztrált, mindegyik térkép melléklettel, jó állapotban / Tourist guides in German of different cities and regions of Germany, illustrated, with maps, in good condition, 5 pcs 2304821
13634
385
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
ca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja 1 db száma, hajtásnyommal, borítón ceruzás firkával + Otthonunk, a magyar háziasszony lapja
Das Lot is nicht erreichbar
2304793
13635
385
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja össz. 3 száma, ebből 2 db színes divat melléklettel, részben kissé foltos és szakadt
Das Lot is nicht erreichbar
1875532
13636
385
0
3800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2297683
13637
385
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1931 Csizma Miklós kaposvári fodrász értesítése, mely szerint Weinguszt Mária "Turul" hölgyfodrász szalonjából kilépett és saját üzletet nyitott. Hajtásnyomokkal. 2268856
13638
385
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1932-1942 Magyar Tudományos Akadémia tagajánlások 3 db füzet
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse