1923-1948 Vegyes naptár tétel, 12 db: Kis Ujság Képes Naptára 1927,1934; Hangya naptár 1937 (2x); Hangya naptár 1939; Az Uj Nemzedék Nagy Képes Naptára 1935, 1936, 1939, 1941, Világ naptár 1946, Magyar Anyák Naptára 1923. + Kaláris, 1936. Papírkötés, Változó állapotban, nagyrészt szakadozott, sérült borítókkal.
1927 Reisz Áruház 1927/28. évi nagy képes árjegyzéke. Összeáll.: Vermes József. Bp., Papír (Schlesinger Jenő)-ny., 93+1 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Papírkötésben, foltos, kissé szakadozott borítóval.
1928-1929 Vadászati útmutató (A Magyar Vadászat és a Vadgazdaság Évkönyve) az 1928-1929. évre, V. évfolyam, kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, 296p
1928 Fabrikate der Aktiengesellschaft der Eisen- und Stahlwerke. Freiburg, C. A. Wagner-ny., német nyelven, szakadozott, kissé hiányos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal, III-XV+284 p.
1928 Bp., Budapesti I. Kerületi Községi Szilágyi Erzsébet Leányliceum értesítője. Közzétette: Hollósy Béla. + 1930-36 Bp., Budapesti I. Ker. Szt. Margit Leánygimnáziumának X., XI., XII., XIII., XIV., értesítője + értesítő az 1934-1935. és 1935-1936. évről. Közzétette: Simon Károly, Szabó M. Erika. Egybefűzve, félvászon kötésben.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.