Drucksachen

Zahl der Lose: 311

1923-1948 Vegyes naptár tétel, 12 db:  Kis Ujság Képes Naptára 1927,1934; Hangya naptár 1937 (2x); Hangya naptár 1939;  Az Uj Nemzedék Nagy Képes Naptára 1935, 1936, 1939, 1941, Világ naptár 1946, Magyar Anyák Naptára 1923. + Kaláris, 1936. Papírkötés, Változó állapotban, nagyrészt szakadozott, sérült borítókkal.
13603.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

1927 Reisz Áruház 1927/28. évi nagy képes árjegyzéke. Összeáll.: Vermes József. Bp., Papír (Schlesinger Jenő)-ny., 93+1 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Papírkötésben, foltos, kissé szakadozott borítóval.
13604.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

1927 Révai Nagy Lexikon ismertetője. Bp., 1927., Révai, 62 p. Illusztrált papírkötésben, a borítón kis szakadással.
13605.

Rufpreis:
1 000 HUF

1928-1929 Vadászati útmutató (A Magyar Vadászat és a Vadgazdaság Évkönyve) az 1928-1929. évre, V. évfolyam, kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, 296p
13606.

Rufpreis:
1 800 HUF
33

1928 Fabrikate der Aktiengesellschaft der Eisen- und Stahlwerke. Freiburg, C. A. Wagner-ny., német nyelven, szakadozott, kissé hiányos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal, III-XV+284 p.
13607.

Rufpreis:
800 HUF

1928 Bp., Budapesti I. Kerületi Községi Szilágyi Erzsébet Leányliceum értesítője. Közzétette: Hollósy Béla. + 1930-36 Bp., Budapesti I. Ker. Szt. Margit Leánygimnáziumának X., XI., XII., XIII., XIV., értesítője + értesítő az 1934-1935. és 1935-1936. évről. Közzétette: Simon Károly, Szabó M. Erika. Egybefűzve, félvászon kötésben.
13608.

Rufpreis:
1 600 HUF

1928 Meghívó a Műegyetemi Evezős Club által rendezett jelmez-estélyre, borítékkal
13609.

Rufpreis:
1 200 HUF

1928 Bp., Corvin Áruház árjegyzéke
13610.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Beszélgetések a barátságról. Ofszetnyomat, papír, jelzett, lap felső részében törésnyommal, 39,5×69,5 cm
13611.

Rufpreis:
12 000 HUF

1929-1938 Nemzeti Ujság és Nemzeti Magazin 10 db képes melléklete
13612.

Rufpreis:
1 000 HUF

13613.

Rufpreis:
10 000 HUF

1930-1983 6 db vegyes meghívó (Baranyavármegyei Gazdasági Egyesület, Szegedi Ügyvédi Kamara, stb.)
13614.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF