Drucksachen

Zahl der Lose: 311

1909 Geographischer Anzeiger. Teljes évfolyam bekötve / complete year.
13555.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-1940 3 db röplap: választások, újság hirdetés
13556.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1940 Rajzok chemiai technologiához 4 sztl. lev, hajtásnyommal, a hajtások mentén szakadással, 36x50 cmx4
13557.

Rufpreis:
800 HUF

1910-35 Vegyes nyomtatvány tétel, össz. 3 db: 1935 Rails de France, francia vasút magazinja, francia nyelven. + 1910 Comedia illustré, szecessziós illusztrációkkal, sérült, francia nyelven + 1931 Österreichische Kunst, képzőművészeti folyóirat német nyelven
13558.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Bérczi D. Sándor: Női kézimunka értesítő. Bp., én., Korvin-ny., 160 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált árujegyzék katalógus. Papírkötés, szakadozott borítóval. + 1917 Nádas Ignác női kézimunka és rajműterme árjegyzéke. Bp., Pápai Ernő-ny., 88 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Papírkötésben.
13559.

Rufpreis:
1 600 HUF

13560.

Rufpreis:
4 000 HUF

1910 Képes Néplap és Politikai Híradó. 1910. 38. évf. 1-52. sz. 1910. jan. 1-dec. 25. Szerk.: Molecz Károly. Hozzákötve: Világ-krónika. A "Vasárnapi Ujság" és a "Képes Néplap" melléklapja. 34. évf. 1-52. sz. (Két szám hiányzik, 31., 46. számok.) Bp.,1910., Franklin-ny., 4+416+1-240, 249-360,369-416 p. Benne: fekete-fehér képanyaggal illusztrált, számos érdekes írással, korabeli reklámokkal, téli- és nyári menetrenddel, piaci árakkal. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, pár szakadt lappal, néhány kijáró lappal, egy lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal (335/336.)
13561.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
13562.

Rufpreis:
800 HUF

Kádár János (1912-1989) pártfőtitkár névjegye, "BUÉK" ráírással
13563.

Rufpreis:
5 000 HUF

1912 Nagyasszonyunk képes leánylap, belső lap kijár +  1940 Magyar Nők Lapja, foltos
13564.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1912 Pöstyénfürdő, színes angol nyelvű reklámlap
13565.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1913 Szeghalom, Szeghalmi Függetlenségi 48-as Kör hazafias népünnepély meghívója, 1913. máj. 15., a túloldalán: Nagyvárad, Nagyváradi Összmunkásság májusi ünnepélyének meghívója, 1913. máj. 1., Arany Sas szálloda nagyterme, javított.
13566.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF