Drucksachen

Zahl der Lose: 311

13543.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1903  Állattenyésztési és tejgazdasági lapok egy száma.
13544.

Rufpreis:
800 HUF

1904 Clayton & Shuttleworth Ltd. mezőgazdasági gépgyár budapesti fiókjának termékreklám jegyzetfüzete, fametszetes képekkel illusztrálva, jó állapotban, 48p
13545.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1905-15 A gödöllői szövőiskola, az orsz. m. kir. iparművészeti iskola tanműhelyének képes árjegyzéke. H.n., é.n., k.n. (4)p.+4t. (1 színes) Kőrősfői Kriesch Aladár, Nagy Sándor, és Undi Karla terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb töréssel.
13546.

Rufpreis:
12 000 HUF

1905 Wanderer Bilder. Sommer - Semester 1905. Leipzig, Wanderer Verlag, 12 db színes kép, nyomatok német városok ismertebb helyszíneiről: Berling (6 db), Potsdam (3 db), Leipzig (1 db), Charlottenburg (2 db.) Kopott, sérült aranyozott haránt-alakú egészvászon-mappa, (hiányos ?)
13547.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1905 Jéggyártó és hűtőgépek, dr. Wágner és társai, Bp., IX. Tinódy-utcza 3. pp.:16, 14x23 cm
13548.

Rufpreis:
2 000 HUF

1906 II. Rákóczi Ferenc fejedelem és bujdosó társai hamvainak hazahozatala alkalmából Kassán rendezendő országos ünnepély sorrendje, 15p
13549.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vajda Lajos (1908-1941): Önarckép. Ofszet nyomat, papír. Lap felső része papírra kasírozva. 18x13 cm. + Egy fénymásolt lap 4 db Vajda Aljso önarcképpel
13550.

Rufpreis:
3 000 HUF

1908-1913 Szalézi értesítő. VI. évf. II. sz. 1908. március-április, 56 p + Zeitschrift des Österr. und Ungarischen Kath. Klerus. II. évf. 19. sz., 1913. jun. 10., német nyelven, kissé szakadozott, kis hiánnyal, 16 p.
13551.

Rufpreis:
800 HUF

1908 Geographischer Anzeiger földrajzi szaklap. Teljes évfolyam bekötve / complete year.
13552.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francis Bacon (1909-1992) festményéről készített ofszetnyomat, papír, foltos, 56×41,5 cm
13553.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909 Pozsony, Schinzel Ede Vízmérő-, Áramóra- és Légszeszóra-Gyára árjegyzéke, lyukasztott, 14p
13554.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF