Drucksachen Zahl der Lose: 311
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1970218
13543
385
Printed Materials
2268542
13544
385
Printed Materials
1903 Állattenyésztési és tejgazdasági lapok egy száma. 2303145
13545
385
Printed Materials
1904 Clayton & Shuttleworth Ltd. mezőgazdasági gépgyár budapesti fiókjának termékreklám jegyzetfüzete, fametszetes képekkel illusztrálva, jó állapotban, 48p 2257159
13546
385
Printed Materials
cca 1905-15 A gödöllői szövőiskola, az orsz. m. kir. iparművészeti iskola tanműhelyének képes árjegyzéke. H.n., é.n., k.n. (4)p.+4t. (1 színes) Kőrősfői Kriesch Aladár, Nagy Sándor, és Undi Karla terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb töréssel. 2275689
13547
385
Printed Materials
1905 Wanderer Bilder. Sommer - Semester 1905. Leipzig, Wanderer Verlag, 12 db színes kép, nyomatok német városok ismertebb helyszíneiről: Berling (6 db), Potsdam (3 db), Leipzig (1 db), Charlottenburg (2 db.) Kopott, sérült aranyozott haránt-alakú egészvászon-mappa, (hiányos ?)
1304727
13548
385
Printed Materials
cca 1905 Jéggyártó és hűtőgépek, dr. Wágner és társai, Bp., IX. Tinódy-utcza 3. pp.:16, 14x23 cm
2301264
13549
385
Printed Materials
1906 II. Rákóczi Ferenc fejedelem és bujdosó társai hamvainak hazahozatala alkalmából Kassán rendezendő országos ünnepély sorrendje, 15p
2298600
13550
385
Printed Materials
Vajda Lajos (1908-1941): Önarckép. Ofszet nyomat, papír. Lap felső része papírra kasírozva. 18x13 cm. + Egy fénymásolt lap 4 db Vajda Aljso önarcképpel 2285009
13551
385
Printed Materials
1908-1913 Szalézi értesítő. VI. évf. II. sz. 1908. március-április, 56 p + Zeitschrift des Österr. und Ungarischen Kath. Klerus. II. évf. 19. sz., 1913. jun. 10., német nyelven, kissé szakadozott, kis hiánnyal, 16 p.
2206388
13552
385
Printed Materials
1908 Geographischer Anzeiger földrajzi szaklap. Teljes évfolyam bekötve / complete year. 2298472
13553
385
Printed Materials
Francis Bacon (1909-1992) festményéről készített ofszetnyomat, papír, foltos, 56×41,5 cm 2065015
13554
385
Printed Materials
1909 Pozsony, Schinzel Ede Vízmérő-, Áramóra- és Légszeszóra-Gyára árjegyzéke, lyukasztott, 14p Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF