Drucksachen

Zahl der Lose: 311

1913 Az Érdekes Ujság. Szerk.: Kabos Ede. I. évf. I. csonka félév. (1-15. sz.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kijáró, és egy-két laza lappal.
13567.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Pesti Hírlap naptára az 1913. évre. 23. évf. Bp., Légrády-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal. Benne a stockholmi olimpiáról szóló írással, és fotókkal is. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötésben.+1922 Pest Hírlap naptára, rossz állapotban, hiányos. + 1926 Pesti Hirlap 1926. évi nagy naptára, naptára, rossz állapotban, hiányos.
13568.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.
13569.

Rufpreis:
1 600 HUF

1914 Gróf Teleki Pál: A homokasztal. Különlenyomat a "Földrajzi Közlemények" 1914. évfolyam, XLII. kötet, 4. füzetéből. Bp., 1914, Fritz Ármin. 6p. 3 ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, papírborító alján és első lapon gerinc mentén szakadással.
13570.

Rufpreis:
1 400 HUF

1914 Érdekes Újság, 1937 Képes Pesti Hírlap címlapján Horthyval
13571.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917 Felvidéki ujság. Politikai napilap. XII. évf., 94. sz., 1917. április. 25. Szerk.: Dzurányi László.Benne az orosz forradalom hírével. Kassa, Szent Erzsébet-ny.,  4 p.
13572.

Rufpreis:
1 200 HUF
20

1917 Bp., Budapesti Helyi Érdekű Vasutak Rt. III. pótlék a helyi áru díjszabás II. részéhez, 7p
13573.

Rufpreis:
2 000 HUF

1917 Bp., A Mátyásföldi Nyaralótulajdonosok Egyesületének alapszabályai, 15p
13574.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1917 Fromme's elegante Welt 57. Jahrgang vászonkötéses német nyelvű zsebnaptár, aranyozott lapszélek, néhány bejegyzéssel
13575.

Rufpreis:
4 000 HUF

1918 5 db Vasárnapi Újság, benne képek a királyi párról, Ottóról, Miklós cárról
13576.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

1918 Déli Hírlap, 1918. dec. 13. sz. Szerk.: Lázár Miklós. Bp., "Ujsagüzem"-ny., szakadozott, gyűrődéssel, foltos, kis hiányokkal, 5 p. Benne a kor híreivel, közte Wilsonról szóló cikkekkel, és közvetetten a béketárgyalásokkal foglalkozó, valamint 'Károlyi igazsága' című cikkel a címlapon.
13577.

Rufpreis:
2 000 HUF

13578.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF