Drucksachen

Zahl der Lose: 311

1936 A Volt Soproni Tüzérek Bajtársi Köre Szoborbizottságának levelezőlapja
13663.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1936 HAFA (Hatschek és Farkas) Fotó, optika, mozi. 75. sz. árjegyzék. Papírkötésben, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
13664.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fajó János (1937-2018): 6 db ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva, 30x30 cm
13665.

Rufpreis:
10 000 HUF

1937 M. Kir. Dohányjövedék Gyártmányainak árjegyzéke, 1943. okt. 1., Bp., M. Kir. Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, 59x83 cm
13666.

Rufpreis:
6 000 HUF

1937 Elektrisches nachrichtenwesen + Siemens Veröffentlichungen aus dem Gebiete der Nachrichtentechnik
13667.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 Orosházi Gazda Ifjak Egyesületének báljának meghívója, 1937. feb. 6.
13668.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 Griger Miklós: Népkirályság vagy diktatúra? Korunk Szava Népkönyvtára. 2-3. sz. Bp., Korunk Szava, (Stephaneum-ny.), foltos, 16 p.
13669.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Az Ország Útja. II. évf. 10-11. szám. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. A papírborítón kis szakadással.
13670.

Rufpreis:
1 600 HUF

13671.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Fiala Ferenc (1904-1988), Dr. Nyékhegyi István (1895-?): A magyar sajtó igazi arca. Az Összetartás kiadása. Bp., Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 50 p. Kiadói papírkötés. Melléklet az Összetartás 1938. évi 3. számához. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek listáján, antiszemita kiadvány zsidó származású írók és újságírók névsorával. Kissé kopott borítóval, utolsó néhány oldalon és a hátsó borítón kissé foltos. 9. oldalon apró lap széli, szöveget nem érintő hiánnyal.
13672.

Rufpreis:
5 000 HUF

1938-1938 Képes Pesti Hirlap hiányos számai + 1939 Nemzeti Ujság január 22.-i száma
13673.

Rufpreis:
1 800 HUF

1938 Bp. XI., Oláh József vaskereskedésének kivonatos árjegyzéke, 32p
13674.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF