Drucksachen Zahl der Lose: 311
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2297911
13663
385
Printed Materials
1936 A Volt Soproni Tüzérek Bajtársi Köre Szoborbizottságának levelezőlapja 2245272
13664
385
Printed Materials
1936 HAFA (Hatschek és Farkas) Fotó, optika, mozi. 75. sz. árjegyzék. Papírkötésben, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
2303656
13665
385
Printed Materials
Fajó János (1937-2018): 6 db ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva, 30x30 cm 2239993
13666
385
Printed Materials
1937 M. Kir. Dohányjövedék Gyártmányainak árjegyzéke, 1943. okt. 1., Bp., M. Kir. Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, 59x83 cm
2303260
13667
385
Printed Materials
1937 Elektrisches nachrichtenwesen + Siemens Veröffentlichungen aus dem Gebiete der Nachrichtentechnik
2268047
13668
385
Printed Materials
1937 Orosházi Gazda Ifjak Egyesületének báljának meghívója, 1937. feb. 6.
2303257
13669
385
Printed Materials
1937 Griger Miklós: Népkirályság vagy diktatúra? Korunk Szava Népkönyvtára. 2-3. sz. Bp., Korunk Szava, (Stephaneum-ny.), foltos, 16 p.
2306622
13670
385
Printed Materials
1938 Az Ország Útja. II. évf. 10-11. szám. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. A papírborítón kis szakadással.
1959618
13671
385
Printed Materials
2268327
13672
385
Printed Materials
1938 Fiala Ferenc (1904-1988), Dr. Nyékhegyi István (1895-?): A magyar sajtó igazi arca. Az Összetartás kiadása. Bp., Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 50 p. Kiadói papírkötés. Melléklet az Összetartás 1938. évi 3. számához. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek listáján, antiszemita kiadvány zsidó származású írók és újságírók névsorával. Kissé kopott borítóval, utolsó néhány oldalon és a hátsó borítón kissé foltos. 9. oldalon apró lap széli, szöveget nem érintő hiánnyal. 2245707
13673
385
Printed Materials
1938-1938 Képes Pesti Hirlap hiányos számai + 1939 Nemzeti Ujság január 22.-i száma
2297877
13674
385
Printed Materials
1938 Bp. XI., Oláh József vaskereskedésének kivonatos árjegyzéke, 32p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF