Drucksachen

Zahl der Lose: 311

1941-1944 Képes Vasárnap c. újság 4 db száma
13687.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap R.T. kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
13688.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 A Földgömb. Magyar Földrajzi Társaság népszerű folyóirata. XI. évf. 1-12. sz. Szerk.: Dr. Baktay Ervin, Dr. Kéz Andor. Bp.,Franklin-Társulat, 308 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
13689.

Rufpreis:
1 800 HUF

1941 Szállodák, penziók és villák, Erdély északi része és a székelyföld, prospektus magyar, német, olasz és francia nyelven
13690.

Rufpreis:
2 400 HUF

1941 Bp. X., dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. zsebnaptára, 320p
13691.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943-1944 Pásztortűz 3 száma: XIX. évf. 9., 11. sz., XXX. évf. 1. sz. 1943. szept. 15., nov. 15., jan. 15. Alapította: Reményik Sándor, Szerk.: Vásárhelyi Z. Emil. Illusztrált papírkötésekben.
13692.

Rufpreis:
1 000 HUF

1943 M. Kir. Dohányjövedék Gyártmányainak árjegyzéke, 1943. jul. 1., Bp., M. Kir. Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, 41x59 cm
13694.

Rufpreis:
6 000 HUF

1943 Gamma kft. zsebnaptára
13695.

1943 Gamma kft. zsebnaptára

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 dec. 21. és 28. Képes Vasárnap 2 db száma, egyikben nagy méretű, kihajtható Európa térképpel, kisebb szakadásokkal
13696.

Rufpreis:
1 600 HUF

1944 Magyarország tiszti cím- és névtára. 51. évf. 1944. Szerk.: a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1944, M. Kir. Állami Nyomda, 96+1062 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
13697.

Rufpreis:
1 400 HUF
14

1944 kisméretű naptár, protestáns és ó-görög ünnepek listájával, valamint izraelita naptárral,  5x3,5 cm
13698.

Rufpreis:
1 000 HUF

1945 Szabad Szó 47. évfolyamának 28. száma
13699.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF