Drucksachen Zahl der Lose: 311
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2303178
13687
385
Printed Materials
1941-1944 Képes Vasárnap c. újság 4 db száma 2303492
13688
385
Printed Materials
1941 Pesti Hírlap naptára 1941 Erdély. Bp., 1941, Pesti Hírlap R.T. kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2302553
13689
385
Printed Materials
1941 A Földgömb. Magyar Földrajzi Társaság népszerű folyóirata. XI. évf. 1-12. sz. Szerk.: Dr. Baktay Ervin, Dr. Kéz Andor. Bp.,Franklin-Társulat, 308 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. 2290967
13690
385
Printed Materials
1941 Szállodák, penziók és villák, Erdély északi része és a székelyföld, prospektus magyar, német, olasz és francia nyelven 2298080
13691
385
Printed Materials
1941 Bp. X., dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. zsebnaptára, 320p 2303131
13692
385
Printed Materials
1943-1944 Pásztortűz 3 száma: XIX. évf. 9., 11. sz., XXX. évf. 1. sz. 1943. szept. 15., nov. 15., jan. 15. Alapította: Reményik Sándor, Szerk.: Vásárhelyi Z. Emil. Illusztrált papírkötésekben. 2239964
13694
385
Printed Materials
1943 M. Kir. Dohányjövedék Gyártmányainak árjegyzéke, 1943. jul. 1., Bp., M. Kir. Állami Nyomda, hajtásnyomokkal, 41x59 cm
2297708
13695
385
Printed Materials
1943 Gamma kft. zsebnaptára
2304807
13696
385
Printed Materials
1943 dec. 21. és 28. Képes Vasárnap 2 db száma, egyikben nagy méretű, kihajtható Európa térképpel, kisebb szakadásokkal
2301838
13697
385
Printed Materials
1944 Magyarország tiszti cím- és névtára. 51. évf. 1944. Szerk.: a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1944, M. Kir. Állami Nyomda, 96+1062 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. 2278112
13698
385
Printed Materials
1944 kisméretű naptár, protestáns és ó-görög ünnepek listájával, valamint izraelita naptárral, 5x3,5 cm
2250650
13699
385
Printed Materials
1945 Szabad Szó 47. évfolyamának 28. száma
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF