Drucksachen

Zahl der Lose: 311

A "Krassó-Szörényi Lapok" melléklete, 4p
13784.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Ruszkik haza" Magyar Demokrata Fórum képeslap
13785.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db Albrecht Dürer nyomat: Der Richter, Der Ritter, Der Edelman, Der Herzog, üvegezett keretben, paszpartuban, 8x6 cm
13786.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alfons Mucha: Női alak, reprint nyomtatvány, 60×42 cm
13787.

Rufpreis:
1 200 HUF

13788.

Rufpreis:
1 200 HUF

13789.

Rufpreis:
1 000 HUF

'Burggraf von Rietenburg', középkori kódexlap modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm
13790.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes nyomtatvány tétel, underground plakátok
13791.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyar Népviselet. Rajzolta Horváth Jenő. Orbis Pictus Hungaricus. (Szerk.: Czakó Elemér) kiadványból 2 db kézi, ceruzás színezésű nyomat (többi hiányzik). A rajzok hátoldalán a tájegységek viseletének leírásával. 4. Kalotaszegi legény (Körösfő), 5. Kalotaszegi leány (Bánffyhunyad). Jelezve a nyomaton nyomtatva. Horváth Jenő 923. 14x9 cm
13792.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mercedes-Benz Betriebsanleitung. 200 D/250D/300D/250 D Turbo/300 D Turbo/300 D 4Matic/300 D Turbo 4Matic. Stuttgart-Unterteuerkheim, Mercedes-Benz A.G., 132 p. Német nyelvű autó prospektus.
13793.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes papírégiség tétel, jegyek, számlák, plakátok, stb., 50 db
13794.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budafoki Háros és a Tabáni Kakas stb. vendéglőket ismertető szórólapok, 2 db
13795.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF