Drucksachen Zahl der Lose: 311
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2288311
13784
385
Printed Materials
A "Krassó-Szörényi Lapok" melléklete, 4p
2284051
13785
385
Printed Materials
"Ruszkik haza" Magyar Demokrata Fórum képeslap 2274574
13786
385
Printed Materials
4 db Albrecht Dürer nyomat: Der Richter, Der Ritter, Der Edelman, Der Herzog, üvegezett keretben, paszpartuban, 8x6 cm
2209975
13787
385
Printed Materials
Alfons Mucha: Női alak, reprint nyomtatvány, 60×42 cm 2209984
13788
385
Printed Materials
Alfons Mucha: Női alak, reprint nyomtatvány, 60×42 cm 2283533
13789
385
Printed Materials
'Meister Heinrich Frauenlob', középkori kódexlap (Codex Manesse) modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm 2283514
13790
385
Printed Materials
'Burggraf von Rietenburg', középkori kódexlap modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm 2212084
13791
385
Printed Materials
Vegyes nyomtatvány tétel, underground plakátok 2270955
13792
385
Printed Materials
Magyar Népviselet. Rajzolta Horváth Jenő. Orbis Pictus Hungaricus. (Szerk.: Czakó Elemér) kiadványból 2 db kézi, ceruzás színezésű nyomat (többi hiányzik). A rajzok hátoldalán a tájegységek viseletének leírásával. 4. Kalotaszegi legény (Körösfő), 5. Kalotaszegi leány (Bánffyhunyad). Jelezve a nyomaton nyomtatva. Horváth Jenő 923. 14x9 cm 2268025
13793
385
Printed Materials
Mercedes-Benz Betriebsanleitung. 200 D/250D/300D/250 D Turbo/300 D Turbo/300 D 4Matic/300 D Turbo 4Matic. Stuttgart-Unterteuerkheim, Mercedes-Benz A.G., 132 p. Német nyelvű autó prospektus. 2300291
13794
385
Printed Materials
Vegyes papírégiség tétel, jegyek, számlák, plakátok, stb., 50 db 2300332
13795
385
Printed Materials
Budafoki Háros és a Tabáni Kakas stb. vendéglőket ismertető szórólapok, 2 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF