Drucksachen

Zahl der Lose: 311

cca 1930-1940 Olaszország tengeri fürdői, képekkel illusztrált prospektus, 40p
13615.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 4 db műszaki mechankus  táblázat
13616.

Rufpreis:
1 200 HUF

13617.

Rufpreis:
1 200 HUF

13618.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1930 Szent István Cikóriagyár 2 gyűjtői albuma:  Magyar Történelmi Pillanatképek (3. sz.), Kárpáti Képek (4. sz.) Az első albumban 41 db, a másodikban 7 db hiánnyal. A második albumban 20 db duplummal. Kiadói fűzött papírmappákban, szakadozott mappákkal.
13619.

Rufpreis:
4 000 HUF

1930 Rádióélet. II. évf. 1-9., 11-21., 23.,25-26.,28-32.,35-38.,41-43.,46-47., összesen 37 szám, közte szakadtak, szakadozottak is. + 1928 Magyar Rádió Újság. Rádió toborzó szám. 1928. dec., szakadozott, kijáró lapokkal, egy lapon kivágással, rossz állapotban.
13620.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 A gépkocsi helyes kezelése, Hogyan növelhetjük a gépkocsi üzembiztonságát és élettartamát? 64p sok ábrával.
13621.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1930 Hans Riehl: Barocke Baukunst in Österreich. Die Einführung des Barockstils in die deutsche Kunst. Mit 125 Abbildungen. Die Kunst dem Volke, 1930, Nr. 73/74. Pótotl papírborítóval, ragasztott gerinccel, fekete.fehér képekkel gazdagon illusztrált.
13622.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db régi, 1930 körüli jugoszláv útikönyv és turisztikai prospektus tétel: Illustrierter Führer durch Jugoslawien. 2., verbesserte und erweiterte Auflage mit 316 Illustrationen, 3 farbigen Karten, 4 Stadtplänen und Verkehrskarte. Zürich, 1929, Volkswirtschaftlicher Verlag A.G. 355+XLV p. Német nyelvű, gazdagon illusztrált útikönyv. 3 színes térkép közül egy hiánnyal. Sok korabeli reklámmal. Kiadói félvászon kötés. + Ljubljana kihajtható prospektus térképpel + Zágráb kihajtható prospektus, színes és fekete-fehér illusztrációkkal / Turist guides from the old Yugoslavia, around 1930, 3 pcs: llustrierter Führer durch Jugoslawien. 2., verbesserte und erweiterte Auflage mit 316 Illustrationen, 3 farbigen Karten, 4 Stadtplänen und Verkehrskarte. Zürich, 1929, Volkswirtschaftlicher Verlag A.G. 355+XLV pages. With one of the maps missing. + Ljubljana tourist guide with map + Zagreb  tourist guide, with many illustrations in colour and b/w
13623.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 Bajtárs már ne várjunk 3 db irredenta emléklap Arad, Kolozsvár, Kassa propaganda bélyegekkel 9x14 cm
13624.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Lloyd - északi utazások a "Steuben" gőzössel, 27p
13625.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 "Rohanunk a piacra" postai gyümölcsszállítási prospektus
13626.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF