Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kukoricatépők. Olaj, vászon, jelzett. Neobarokk stílusú, sérült fa keretben, 60×80 cm
10241.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Mesterházy Dénes (?-?): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült 40×50 cm
10242.

Rufpreis:
4 000 HUF

10243.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 7,5x10 cm, 10x8 cm, 8x9,5 cm
10244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10,5x13 cm
10245.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Miklós Árpád (1958-): Angyali üdvözlet, 1992. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel, lap szélén apró szakadásokkal. Feltekerve. 39×56 cm
10246.

Rufpreis:
5 000 HUF

Miklós Árpád (1958-): Cím nélkül, 1992. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat, lap jobb szélén apró szakadással és bal alsó sarkában foltos.39×57 cm
10247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miklós Árpád (1958-): Kert, 1992. Linómetszet, papír, jelzett, 13,5×20 cm
10248.

Rufpreis:
3 000 HUF

Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): Róma környéki táj, 1913. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 41x57 cm
10249.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Misch Ádám (1935-1995): Emléktöredékek. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. 70×50 cm.
10250.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Téli hangulat, filc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13×20,5 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm
10252.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF