Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237338
10241
385
24000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kukoricatépők. Olaj, vászon, jelzett. Neobarokk stílusú, sérült fa keretben, 60×80 cm 2304271
10242
385
Mesterházy Dénes (?-?): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült 40×50 cm 2287403
10243
385
65000
2304252
10244
385
24000
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 7,5x10 cm, 10x8 cm, 8x9,5 cm
2304222
10245
385
24000
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10,5x13 cm
2298864
10246
385
Miklós Árpád (1958-): Angyali üdvözlet, 1992. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel, lap szélén apró szakadásokkal. Feltekerve. 39×56 cm 2298859
10247
385
Miklós Árpád (1958-): Cím nélkül, 1992. Linómetszet, papír, jelzett, próbanyomat, lap jobb szélén apró szakadással és bal alsó sarkában foltos.39×57 cm 2298844
10248
385
Miklós Árpád (1958-): Kert, 1992. Linómetszet, papír, jelzett, 13,5×20 cm 2301587
10249
385
Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): Róma környéki táj, 1913. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 41x57 cm 2203385
10250
385
110000
Misch Ádám (1935-1995): Emléktöredékek. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. 70×50 cm. 2221013
10251
385
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Téli hangulat, filc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13×20,5 cm 2184617
10252
385
14000
Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF