Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2239378
10313
385
Rékassy Csaba (1937-1989): Szerelmespár. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (6/10). Üvegezett fa keretben, 7,5x6 cm 2268621
10314
385
220000
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lugasban (Iparos család vasárnap), 1896. Színes litográfia, papír. Jelezve jobbra lent kézírással: Rónai, valamint a nyomaton RR monogrammal. Lap alja kissé foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 45×34,5 cm. Nagyon ritka, korai litográfia! 2287287
10315
385
110000
Román György (1903-1981): Vízpart, 1953. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×49 cm 2306799
10316
385
9500
Róth István (?-): Vadkacsák, 2004. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm 2306798
10317
385
9500
Róth István (?-): Őzike, 2004. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm 2274393
10318
385
Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett, 12x8 cm 2267047
10319
385
Csepregi Anita (1985-): Madarak Akril, farost, jelzett, 30x50cm 2258503
10320
385
40000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): R.A.P/III. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 100×100 cm 2298263
10321
385
Ruszkay György (1924-1998): 8 db grafika, vegyes technika, papír, jelzett, vegyes méretben 2305079
10322
385
Ruttka Ferenc (1926-2019): Táj fákkal. Olaj, papír, jelezve jobbra középen. Üvegezett klipsz keretben, 14×10 cm
2240790
10323
385
38000
Sassy Attila (1880-1967): Lucifer. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 22,5×17 cm / Attila Sassy (1880-1967): Devil. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17 cm 2268635
10324
385
950000
Scheiber Hugó (1873-1950): Jazz-band, 1935-37 körül. Vegyes technika, papír, jelzett. Proveniencia: Rassay Károly (1886-1958) ügyvéd, liberális politikus, lapszerkesztő nászajándéka unokahúgának, Rassay Arankának, 1937-ben; Rassay Aranka, majd örökösei tulajdonában. Üvegezett fa keretben. 67,5×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF