Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Rékassy Csaba (1937-1989): Szerelmespár. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (6/10). Üvegezett fa keretben, 7,5x6 cm
10313.

Rufpreis:
6 000 HUF
26

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lugasban (Iparos család vasárnap), 1896. Színes litográfia, papír. Jelezve jobbra lent kézírással: Rónai, valamint a nyomaton RR monogrammal. Lap alja kissé foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 45×34,5 cm. Nagyon ritka, korai litográfia!
10314.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Román György (1903-1981): Vízpart, 1953. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×49 cm
10315.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Róth István (?-): Vadkacsák, 2004. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm
10316.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Róth István (?-): Őzike, 2004. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 50x70 cm
10317.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett, 12x8 cm
10318.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csepregi Anita (1985-): Madarak Akril, farost, jelzett, 30x50cm
10319.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): R.A.P/III. Olaj, vászon, jelzett,  foltos, 100×100 cm
10320.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ruszkay György (1924-1998): 8 db grafika, vegyes technika, papír, jelzett, vegyes méretben
10321.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ruttka Ferenc (1926-2019): Táj fákkal. Olaj, papír, jelezve jobbra középen. Üvegezett klipsz keretben, 14×10 cm
10322.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sassy Attila (1880-1967): Lucifer. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 22,5×17 cm / Attila Sassy (1880-1967): Devil. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 22,5x17 cm
10323.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Scheiber Hugó  (1873-1950): Jazz-band, 1935-37 körül. Vegyes technika, papír, jelzett. Proveniencia: Rassay Károly (1886-1958) ügyvéd, liberális politikus, lapszerkesztő nászajándéka unokahúgának, Rassay Arankának, 1937-ben; Rassay Aranka, majd örökösei tulajdonában. Üvegezett fa keretben. 67,5×56 cm
10324.

Rufpreis:
950 000 HUF
2 574,53
2 968,75
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF