Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

10168.

Rufpreis:
8 000 HUF

10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10170.

Rufpreis:
10 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13x13 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, 1981. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 31/50. Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26x16,5 cm
10172.

Rufpreis:
10 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A, számozott: 7/10. Hátoldalon a művész pecsétjével. 12x19 cm
10173.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

Kádár Katalin (1951- ): Háztetők. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
10174.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 32×42 cm Hajtásnyommal.
10175.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kalcsó József (1952-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×70 cm
10176.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kálmán Edit: Táj, házzal. Tus, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 20x29 cm
10177.

Rufpreis:
800 HUF

Kanczler István (?-?),  működött Kalocsán a XX. sz. második felében: Jutka. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben, 68×49,5 cm
10178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Békegalamb, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x17 cm
10179.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF