Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274420
10180
385
Kassák Lajos (1887-1967): Borítóterv. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Megjelent a Pesti Műhely kiadásában 1981 körül, gyűrődéssel, 34x29 cm. 2285591
10181
385
15000
Kássa Gábor (1893-1961): Séta, 1944. Akvarell, karton, jelzett, karton alja kissé hullámos. Fa keretben, 57,5×77,5 cm 2198815
10182
385
28000
Kelemen Emil (1895-1975): Állatok a tisztáson. Pasztell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 49,5×69,5 cm
2222911
10183
385
80000
Kelemen Marcell (1964-): Kávéház. Olaj vászon, jelzett. 80x100 cm 2288188
10184
385
65000
Kelle Sándor (1913-2003): Baranyai falu. Olaj, vászon, jelzett. 60×80 cm 2299065
10185
385
Keller Lívia (1918-2005): Csendélet, 1966. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 60×50 cm
1775657
10186
385
Keczi Dániel (?- ): Különös utazás, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E:A., 20×15 cm 2276772
10187
385
Kesztyűs Ferenc (1932-): Cím nélkül. Üvegmozaik, kerámia. Jelzett, keretben. 20x10 cm
2303643
10189
385
Kolompár László László (1980-): Őszi fák. Olaj, papír, hátoldalán jelzett és Bartók Béla Művelődési Központ, Szeged bélyegzőjével. Üvegezett fa keretben, 31×21 cm 2303637
10190
385
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm 2297528
10191
385
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 37×26 cm 2026166
10192
385
11000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF