Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

10108.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Farkas Ádám (1944-): A tenger, 1976.  Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/30). 29×36 cm
10109.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Farkas György (1911-1995): Táncolók. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán a művész nevével feliratozott. Sérült. 36,5x51 cm
10110.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Farkas József (?-): In memoriam Kopernikusz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×15 cm
10111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fáy Dezső (1888-1954): Vitorlás a Balatonon. Tempera, papír, j.n. Hátoldalán kiállítási címkével. Üvegezett fa keretben. 52×66 cm.
10112.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Fáy Győző (1918-2005): Csendélet. Olaj, kollázs, vászon jelzett, fa keretben, 40×50 cm
10113.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

feLugossy László (1947-): Nyersangyal.. Szitanyomat, papír. Jelezve balra lent: Nyersangyal, középen 7/30. Jelezve jobbra lent: FeLugossy 86-87. 55x39,5 cm.
10114.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Fleischer Anna: Nyár. Olaj, karton. Jelzett 13x16 cm Keretben sérült
10115.

Rufpreis:
1 200 HUF
21

10116.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), 40x26,5 cm
10117.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Füle Mihály (1914-2005): Veszprém. Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal. 29,5×38 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 25×39 cm
10119.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF