Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283085
10108
385
32000
2298331
10109
385
Farkas Ádám (1944-): A tenger, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/30). 29×36 cm
2259348
10110
385
Farkas György (1911-1995): Táncolók. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán a művész nevével feliratozott. Sérült. 36,5x51 cm
2295709
10111
385
Farkas József (?-): In memoriam Kopernikusz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×15 cm 2287433
10112
385
42000
Fáy Dezső (1888-1954): Vitorlás a Balatonon. Tempera, papír, j.n. Hátoldalán kiállítási címkével. Üvegezett fa keretben. 52×66 cm.
2299070
10113
385
80000
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet. Olaj, kollázs, vászon jelzett, fa keretben, 40×50 cm
2231818
10114
385
42000
feLugossy László (1947-): Nyersangyal.. Szitanyomat, papír. Jelezve balra lent: Nyersangyal, középen 7/30. Jelezve jobbra lent: FeLugossy 86-87. 55x39,5 cm.
2306730
10115
385
Fleischer Anna: Nyár. Olaj, karton. Jelzett 13x16 cm Keretben sérült 2238080
10116
385
24000
2303754
10117
385
24000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), 40x26,5 cm 2296614
10118
385
Füle Mihály (1914-2005): Veszprém. Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal. 29,5×38 cm 2258307
10119
385
3400
Gaál Domonkos (1940-2009): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 25×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF