Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

10253.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Molnár C. Pál (1894-1981): Ásítás. Kis szériás ofszet, papír, 29,5x21 cm
10254.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonközpontban. Kis szériás ofszet, papír, 29,5x21 cm
10255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Október. Rézkarc, papír, jelzett, foltos paszpartuban, 19,5×29,5 cm
10256.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Molnár Róza (1900-1977): Munkás. Filctoll, papír, enyhén foltos, jelzett, 24×31,5 cm
10257.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár Róza (1900-1977): Színes kert. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×43 cm
10258.

Rufpreis:
1 600 HUF

Morelli Edit (1940): Angyal 2004. Tűzzománc, vörösréz dombormű 40x18 cm,  fa keretben. 50x28 cm
10259.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Muzsnay Ákos (1945-): Fal I. Rézkarc, merített papír. Jelzett és datált (Muzsnay 2000), művészpéldány: E.A. III/III. Üvegezett fa keretben, 33,5×25,5 cm
10260.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

cca 1896 Mühlbeck Károly (1869-1943): Besztercebánya (Felvidék) látképe. Tus, pauszpapír, jelzett, kartonra ragasztva, 10×14 cm
10261.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1896 Mühlbeck Károly (1869-1943): Pozsony (Felvidék) látképe. Tus, pauszpapír, jelzett, kartonra ragasztva, 9×16 cm
10262.

Rufpreis:
6 000 HUF

10263.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
10264.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF