Mártonfi Benke Márta (1958-): Nyári Köröspart, 2017. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Reprodukálva: Mártonfi Benke Márta: Rózsák a hóban. H.n., 2019, Magyar Újságírók Közössége. Kiállítva egyéni kiállításokon: Kecskemét, 2019, Hírös Agóra és Katona József Emlékház, 2020, Budapest, 2020 MÚK Galéria és Ady 25 Galéria. Fa keretben. 70x70 cm
Matzon Ákos (1945-): "Emlék 2", 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): "Memory 2", 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm
Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói, alján és gerincén sérült-felszakadt papírmappában. Komplett, hiánytalan!