Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Lunyák Ottó (?-?): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 49,5x33,5 cm
10229.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lunyák Ottó (?-?): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 60x50 cm
10230.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Tiburce de Mare (1840-1900): Vénusz és Jupiter. Rézkarc, Jelzett a dúcon. 21,5x16 cm
10231.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Tiburce de Mare (1840-1900): Mitológiai jelenet. Rézkarc, Jelzett a dúcon. 21x16,5 cm
10232.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Marinov Márton (?-): Tanya. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben. 34x47,5 cm.
10233.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány. 46x34 cm
10234.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
16

Mártonfi Benke Márta (1958-): Nyári Köröspart, 2017. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Reprodukálva: Mártonfi Benke Márta: Rózsák a hóban. H.n., 2019, Magyar Újságírók Közössége. Kiállítva egyéni kiállításokon: Kecskemét, 2019, Hírös Agóra és Katona József Emlékház, 2020, Budapest, 2020 MÚK Galéria és Ady 25 Galéria. Fa keretben. 70x70 cm
10235.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
16

Matzon Ákos (1945-): "Emlék 2", 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): "Memory 2", 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm
10236.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10237.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10238.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói, alján és gerincén sérült-felszakadt papírmappában. Komplett, hiánytalan!
10239.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Merényi Rudolf (1893-1957): Hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 24x20 cm
10240.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF