Tétel

Rufpreis:

38 000 HUF

16

Beschreibung:

Mártonfi Benke Márta (1958-): Nyári Köröspart, 2017. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Reprodukálva: Mártonfi Benke Márta: Rózsák a hóban. H.n., 2019, Magyar Újságírók Közössége. Kiállítva egyéni kiállításokon: Kecskemét, 2019, Hírös Agóra és Katona József Emlékház, 2020, Budapest, 2020 MÚK Galéria és Ady 25 Galéria. Fa keretben. 70x70 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf