Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2300968
10217
385
ifj. Lelkes István (1937-): Vadászkutya és sólyom. Tus, ceruza, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett fa keretben. 31,5x23,5 cm 2235380
10218
385
Lendvai Antal (1949-1995): Ökológia VI. 1981. Ofszet, papír, jelzett, 15×13 cm
2235386
10219
385
Lendvai Antal (1949-1995): Egy grund hősei, 1981. Ofszet, papír, jelzett, 16×13 cm 2235383
10220
385
Lendvai Antal (1949-1995): Arcok III 1981. Ofszet, papír, jelzett, 15×19 cm
2112059
10221
385
2283197
10222
385
24000
Lóránt János Demeter (1938): Hegyi legelő. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22x33 cm
2240320
10223
385
Lóránt János Demeter (1938): Emberek - állatok. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E/A XIX/XX. Üvegezett fa keretben, 19,5x28,5 cm 2234089
10224
385
420000
2285618
10225
385
11000
Lukács János (1952- ): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm 2285610
10226
385
11000
Lukács János (1952- ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm 2282249
10227
385
11000
Lunyák Ottó (?-?): Jézus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 56x99 cm 2282263
10228
385
11000
Lunyák Ottó (?-?): Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült historizáló stílusú fa keretben. 74,5x100 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF