Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199855
10361
385
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm 2126151
10362
385
Szeift Béla (1944-2012): Űrlények. Pasztell, karton, jelzett, datált, 29,5x23 cm 2103069
10363
385
30000
Székács Zoltán (1954-): Sierra. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm 2285495
10364
385
100000
2212064
10365
385
Székely Pierre (1923-2001): Az elefánt. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): The elephantt (L'éléphant). Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. 70x50 cm 2278609
10366
385
9500
Szemethy Imre (1945- ): Fekete reneszánsz, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány Épreuve d'artiste jelzéssel. Hátoldalán MNG kiveteli engedély pecséttel és paszpartuzás nyomaival. 40×49,5 cm 2240096
10367
385
Szemethy Imre (1945- ): Világvége, 1996 . Rézkarc, papír, jelzett,számozott (19/20) üvegezett fa keretben, 19,5×29 cm 2300179
10368
385
Horváth Magda (?-), Paál László (1846-1879) festménye után: Reggel (1984). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült fa keretben. 63x45 cm
2303058
10369
385
160000
Szentandrássy István (1957-2020): Buddha. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült (festmény alján egy apró lyukkal). Fa keretben, 60×50 cm 2235398
10370
385
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Arcok. Filctoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, hátoldalán autográf felirattal: 1973 május 12-én nagyamroson, 30×40 cm 2259705
10371
385
Szépvölgyi János (?-): Fiatal hölgy arcképe, 1946. Ceruza, papír, lap széle sérült. 61x43 cm 2300166
10372
385
Szigethy István (1891-1966): Ott ül a fekete kutya (1964). Linómetszet, papír, jelzett, számozott: 8/20. Üvegezett fa keretben. 16x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF