Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm
10361.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Űrlények. Pasztell, karton, jelzett, datált, 29,5x23 cm
10362.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Székács Zoltán (1954-): Sierra. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm
10363.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10364.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Székely Pierre (1923-2001): Az elefánt. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): The elephantt (L'éléphant). Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. 70x50 cm
10365.

Rufpreis:
12 000 HUF
39

Szemethy Imre (1945- ): Fekete reneszánsz, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány Épreuve d'artiste jelzéssel. Hátoldalán MNG kiveteli engedély pecséttel és paszpartuzás nyomaival. 40×49,5 cm
10366.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
9

Szemethy Imre (1945- ): Világvége, 1996 . Rézkarc, papír, jelzett,számozott (19/20) üvegezett fa keretben, 19,5×29 cm
10367.

Rufpreis:
6 000 HUF

Horváth Magda (?-), Paál László (1846-1879) festménye után: Reggel (1984). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült fa keretben. 63x45 cm
10368.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szentandrássy István (1957-2020): Buddha. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült (festmény alján egy apró lyukkal). Fa keretben, 60×50 cm
10369.

Gelöscht

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Arcok. Filctoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, hátoldalán autográf felirattal: 1973 május 12-én nagyamroson, 30×40 cm
10370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szépvölgyi János (?-): Fiatal hölgy arcképe, 1946. Ceruza, papír, lap széle sérült. 61x43 cm
10371.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szigethy István (1891-1966): Ott ül a fekete kutya (1964). Linómetszet, papír, jelzett, számozott: 8/20. Üvegezett fa keretben. 16x16 cm
10372.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF