Tétel

Gelöscht

Rufpreis:

160 000 HUF
433,60 EUR, 500,00 USD

Beschreibung:

Szentandrássy István (1957-2020): Buddha. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült (festmény alján egy apró lyukkal). Fa keretben, 60×50 cm