Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240309
10289
385
Parádi Tamás(1956-): Enteriőr oszloppal. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20). Üvegezett fa keretben, 20x24 cm 2297679
10290
385
Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Színes litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 26x47 cm. Ritka, korai absztrakt alkotás! 2237042
10291
385
19000
2214448
10292
385
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×34 cm
2137499
10293
385
Petrencsik Olívia (?-): Női portré. Olaj, vászon. 40x30 cm
2282761
10294
385
34000
Pablo Picasso (1881-1973): Játékok. 1959. Litográfia, papír. Jelzett nyomtatva. Lap jobb alsó sarkában Editions combat pour la paix, copyright S.P.A.D.E.M. Paris szárazpecséttel. Hátoldalán Origine Art.Org.Es felirattal. Lapméret: 56x38 cm 2237053
10295
385
2301337
10296
385
70000
Pólya Iván (1889-1939): Tábortűznél. Olaj, vászon, dublírozott, jelezve balra lent. Fa keretben. 100,5×80,5 cm
2306286
10297
385
15000
Pór Bertalan (1880-1964): Harctéri sorozatok, 5 db mű. Litográfia, papír, jelzett. Mindegyik erősen megviselt, sérült, részben hiányos állapotban! 26,5×34 cm
1907549
10298
385
Prakter Marianne (?-): Hajléktalan. Akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm 2235843
10299
385
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején és szélén szakadással, törésnyomokkal, 30×24 cm 2297738
10300
385
Prihoda István (1891-1956): Vágyódó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 16x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF