Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Álló akt és Munkás. Ceruza, papír, jelzett, 46x38 és 43x30,5 cm
10265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Fekvő női akt. Szén, papír, jelzett, egyik szakadással, 38x50 cm
10266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Endre (1877-1938): Színpadon. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett és datált (1910. dec. 31), 11x8,5 cm. Nagy Endre magyar újságíró, író, konferanszié, kabaréigazgató, a magyar kabaré atyja önmagát örökítette meg mint konferanszié, feltehetően egy szilveszteri fellépés után. Rajzai alig ismertek, kivételes, igazi gyűjtői darab!
10267.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

10268.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10269.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nemec József (?-): Deindoli szőlőkben, 1955 (Pécs). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x28 cm
10270.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nemec József (?-): Őslény fantázia. Vegyes technika, papír. Jelzett és feliratozott a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 16,5x11,5 cm
10271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nemes Béla. Hegyvidéki táj.Olaj, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán a lánya erdetiségigazolásval címkén. 34,5x50 cm
10272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Alföldi tanya. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 31,5×44 cm
10273.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
10274.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ney László (1900-1965): Csendélet, 1962. Akvarell, kréta, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 35x23 cm / Lancelot Ney (1900-1965): Still life, 1962. Watercolour, chalk, pencil on paper, signed. Framed with glass. 35x23 cm
10275.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10276.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF