Nagy Endre (1877-1938): Színpadon. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett és datált (1910. dec. 31), 11x8,5 cm. Nagy Endre magyar újságíró, író, konferanszié, kabaréigazgató, a magyar kabaré atyja önmagát örökítette meg mint konferanszié, feltehetően egy szilveszteri fellépés után. Rajzai alig ismertek, kivételes, igazi gyűjtői darab!
Chaim Nahor (1914-1993, izraeli festő és grafikus): Ágas-bogas. Ceruza, akvarell, papír, jelzett és datátl (82). Üvegezett fa keretben. 48x31 cm / Chaim Nahor (1914-1993, painter from Israel): Composition. Pencil, watercolour, paper, framed under glass, signeed and dated (82). 48x31 cm
Ney László (1900-1965): Csendélet, 1962. Akvarell, kréta, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 35x23 cm / Lancelot Ney (1900-1965): Still life, 1962. Watercolour, chalk, pencil on paper, signed. Framed with glass. 35x23 cm
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Hajó a Dunán. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 32), sérült. 60x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975):Ship on the Danube. Oil on canvas, signed. Framed. 60x80 cm