Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2303630
10409
385
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 19×18 cm 2253382
10410
385
2306980
10411
385
11000
Carl W. Luckscheiter (?-?): Vadász és kutyája, 1931 (humoros, karikatúraszerű rajz). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Enyhén foltos. 25×17cm.
2245430
10412
385
40000
Vincze Győző (1925-2001): Dombos táj. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán VGy felirattal, 60×125 cm
2300247
10413
385
28000
Vinkler László (1912-1980): Tulipánok. Olaj, vászon, kartonon, jelzés nélkül. Sérült (festék hiánnyal). Proveniencia: a művész hagyatéka. Fa keretben, 47,5×36 cm 2300240
10414
385
15000
Vinkler László (1912-1980): Felesége arcképe. Olaj, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Fa keretben, 36×23 cm 2299375
10415
385
Mihail Volkov (1954-): Nyár. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 54,5×78 cm 2301718
10416
385
Vöröss Tibor (1911-1999):: Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×51 cm 2301709
10417
385
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Alabárdos. Olajtempera, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett, javított fa keretben, 53,5×43 cm 1947700
10418
385
2205755
10419
385
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Víz a kertben (Zsennye, 1982 november). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége címkével. Fa keretben, 80×60 cm
2302349
10420
385
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF