Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283441
10349
385
110000
Szabó Tamás (1952-): Balázs János (1905-1977) festőművész konyhája, 1969. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 61x50 cm. 2302963
10350
385
Szabó Tamás (1952-): Hátakt. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett dekoratív fa keretben, 34x26 cm 2240280
10351
385
Szabó Tamás (1952-): Így térnek meg.... (1981). Mezzotinto, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. Üvegezett fa keretben, 29x25 cm 2194775
10352
385
4800
2194787
10353
385
4800
Szalczer István (?-): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×21,5 cm
2299273
10354
385
2299289
10355
385
2299281
10356
385
G. Szántó András (?-2002): A Rab Ráby tér kútja (Szentendre). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal- 60x45 cm
2300157
10357
385
Szántó Lukács (1953-): Kettesben. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fa keretben. 30x40 cm 2304874
10358
385
Szász Endre (1926-2003): Női alak. Tus, papír, jelzett. 27x20 cm 2295765
10359
385
Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, akvarell, papír, jelzett. 18x11 cm 2295761
10360
385
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ceruza, papír, jelzett. Felső része papírra kasírozva. Foltos. 15x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF