Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Kós Károly (1883-1977): Utcarészlet, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm
10205.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Kovács Péter (1943-2019). Lény, 2007-2008. Litográfia, ceruza, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 31x18 cm
10206.

Rufpreis:
12 000 HUF
41

Kovács-Gombos Gábor (1955-): Égi ház, 2019. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Triangulum Galéria, Győr, 2019-2020, egyéni kiállítás. 70x100 cm / Gábor Kovács-Gombos  (1955-): House in the sky. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Exhibited. Triangulum Gallery, 2019-2020, solo exhibition. 70x100 cm
10207.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kozma Lajos (1884-1948): Fátyolban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10208.

Rufpreis:
8 000 HUF
34

Kozma Lajos (1884-1948): Minták. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10209.

Rufpreis:
8 000 HUF
25

10210.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Krnács Ágota (1976-): Kalapos hölgy. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm
10211.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kun Sarolta (1990- ): Pesti mese. Vegyes technika, papír, jelzett, üveg keretben, 40×30 cm
10212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Színes táj, 1993. Olaj, farost. Jelzett. 57x76 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Colourful landscape, 1993. Oil on wood fibre, signed. 57x76 cm
10213.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Kurucz István András (1960-): Hal (Tanulmány I). Rézkarc, papír, jelzett és datált (Kurucz István '94). Művészpéldány E.A. XIV/XV. 6,5x9,5 cm
10214.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kurucz István András (1960-): Enteriőr (Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Kurucz István '98). Próba 1/1. Paszpartuban. 15x22 cm
10215.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kurucz D. István (1914-1996): Tere-fere. Olaj, falemez, jelzett. Lemez alja sérült (repedt). Fa keretben, 50x60cm
10216.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF