Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2297392
10205
385
Kós Károly (1883-1977): Utcarészlet, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm 2254100
10206
385
Kovács Péter (1943-2019). Lény, 2007-2008. Litográfia, ceruza, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 31x18 cm 2289878
10207
385
120000
Kovács-Gombos Gábor (1955-): Égi ház, 2019. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Triangulum Galéria, Győr, 2019-2020, egyéni kiállítás. 70x100 cm / Gábor Kovács-Gombos (1955-): House in the sky. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Exhibited. Triangulum Gallery, 2019-2020, solo exhibition. 70x100 cm 2297393
10208
385
Kozma Lajos (1884-1948): Fátyolban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2297396
10209
385
Kozma Lajos (1884-1948): Minták. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2250645
10210
385
70000
2305080
10211
385
Krnács Ágota (1976-): Kalapos hölgy. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm 2302317
10212
385
Kun Sarolta (1990- ): Pesti mese. Vegyes technika, papír, jelzett, üveg keretben, 40×30 cm 2241269
10213
385
65000
Kunt Ernő (1920-1994): Színes táj, 1993. Olaj, farost. Jelzett. 57x76 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Colourful landscape, 1993. Oil on wood fibre, signed. 57x76 cm
2228346
10214
385
Kurucz István András (1960-): Hal (Tanulmány I). Rézkarc, papír, jelzett és datált (Kurucz István '94). Művészpéldány E.A. XIV/XV. 6,5x9,5 cm 2228369
10215
385
Kurucz István András (1960-): Enteriőr (Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Kurucz István '98). Próba 1/1. Paszpartuban. 15x22 cm 2287491
10216
385
65000
Kurucz D. István (1914-1996): Tere-fere. Olaj, falemez, jelzett. Lemez alja sérült (repedt). Fa keretben, 50x60cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF