Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274361
10132
385
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ady Endre, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8,5 cm 2301821
10133
385
Gross Arnold (1929-2015): Szökőkút. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27x56 cm 2303628
10134
385
Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Nyomat, jelzett, üvegezett keretben, 18,5x27 cm 2301060
10135
385
Grósz Mária (1894 - ?): Kerthelyiségben. Akvarell, papír. Hátoldalán feliratozott. 22x31 cm 2299943
10136
385
19000
Gulyás Gyula (1944-2008): Hitelesített utcakő, kilogramm, 1972-1983. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 29/36. 28,5x40 cm. 2253657
10137
385
13000
Ifj. Guti József Soma (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. 19,5x10,5 cm
2303780
10138
385
26000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Törésnyomokkal. 30x44 cm
2301066
10139
385
Gyenes Gitta (1888 - 1960) Olvasó nő Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 27x22 cm 2250673
10140
385
120000
Győrffy Sándor (1951-): A világ ritmusa, 1981. Olaj, vászon, jelzett, helyenként festék lepergéssel. Fa keretben. 72×98 cm / Sándor Győrffy (1951-): The rhythm of the world, 1981. Oil on canvas, signed, damaged. Framed. 72x98 cm
1750094
10141
385
24000
Hajdú Béla (?-?): Szerelmespár. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70×60 cm 2299898
10142
385
Hajdú László (1938-): "Geo", S. II, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/XI jelzéssel. 63x53 cm.
2237985
10143
385
5500
Hajnal János (1913-2010): Nő korsókkal. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 40x55 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF