Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ady Endre, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8,5 cm
10132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Szökőkút. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27x56 cm
10133.

Rufpreis:
12 000 HUF
15

Gross Arnold (1929-2015): Kondor Béla emléklap. Nyomat, jelzett, üvegezett keretben, 18,5x27 cm
10134.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Grósz Mária (1894 - ?): Kerthelyiségben. Akvarell, papír. Hátoldalán feliratozott. 22x31 cm
10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gulyás Gyula (1944-2008): Hitelesített utcakő, kilogramm, 1972-1983. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 29/36. 28,5x40 cm.
10136.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ifj. Guti József Soma (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. 19,5x10,5 cm
10137.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Törésnyomokkal. 30x44 cm
10138.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gyenes Gitta (1888 - 1960) Olvasó nő Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 27x22 cm
10139.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Győrffy Sándor (1951-): A világ ritmusa, 1981. Olaj, vászon, jelzett, helyenként festék lepergéssel. Fa keretben. 72×98 cm / Sándor Győrffy (1951-): The rhythm of the world, 1981. Oil on canvas, signed, damaged. Framed. 72x98 cm
10140.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hajdú Béla (?-?): Szerelmespár. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70×60 cm
10141.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hajdú László (1938-): "Geo", S. II, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/XI jelzéssel. 63x53 cm.
10142.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hajnal János (1913-2010): Nő korsókkal. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 40x55 cm.
10143.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF