Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 426

Csanády András (1929-): Csoport. Fametszet, papír, jelzett. Lap alján a művész autográf soraival, amely egyben meghívó pasaréti otthonába. Hajtásnyommal. 8,5x7 cm
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Szőke lányok. Olaj, karton, jelzett és datált (79. XI. 19), hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
10061.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm
10062.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 56×20,5 cm
10063.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm
10065.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
10066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Vegyes technika, karton, jelzett, datált (9407...), 17x32 cm
10067.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm
10068.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 15x45 cm
10070.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, akvarell, papír, jelzett, jobb szélén sérült, 41x60 cm
10071.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF