Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2302874
10060
385
Csanády András (1929-): Csoport. Fametszet, papír, jelzett. Lap alján a művész autográf soraival, amely egyben meghívó pasaréti otthonába. Hajtásnyommal. 8,5x7 cm 2245238
10061
385
32000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Szőke lányok. Olaj, karton, jelzett és datált (79. XI. 19), hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm 2245241
10062
385
40000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm
2302506
10063
385
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 56×20,5 cm 2109678
10064
385
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm 2134633
10065
385
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm 2126126
10066
385
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm 2134664
10067
385
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Vegyes technika, karton, jelzett, datált (9407...), 17x32 cm 2118553
10068
385
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm 2118556
10069
385
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm
2199851
10070
385
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 15x45 cm
2199843
10071
385
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, akvarell, papír, jelzett, jobb szélén sérült, 41x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF