Rippl-Rónai József (1861-1927): Lugasban (Iparos család vasárnap), 1896. Színes litográfia, papír. Jelezve jobbra lent kézírással: Rónai, valamint a nyomaton RR monogrammal. Lap alja kissé foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 45×34,5 cm. Nagyon ritka, korai litográfia!