https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
17684.

Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simone de Beauvoir: A körülmények hatalma. Ajándékozási sorokkal, 17 sportoló aláírásával. Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben.
1
17685.

Simone de Beauvoir: A körülmények hatalma. Ajándékozási sorokkal, 17 sportoló aláírásával. Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.
1
17686.

Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete Sándor: A szibériai métely. Egy Petőfi-legenda feltámadása és újbóli elhantolása. Bp.,1990,Magvető. Kiadói papírkötésben.
1
17687.

Fekete Sándor: A szibériai métely. Egy Petőfi-legenda feltámadása és újbóli elhantolása. Bp.,1990,Magvető. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
17688.

Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tészabó Júlia: Karácsony. Magyar hagyományok. Bp., 2007, Kossuth. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
17689.

Tészabó Júlia: Karácsony. Magyar hagyományok. Bp., 2007, Kossuth. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
1
17690.

Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. II. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
1
17691.

Egyetemes Magyar Encyclopaedia. II. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
1
17692.

Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belinda Levez: Kaszinóköny.  Ivanics András fordítása. Bp, 2004, Geopen Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kiadói zsugorfóliában. Szép állapotban.
1
17693.

Belinda Levez: Kaszinóköny. Ivanics András fordítása. Bp, 2004, Geopen Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kiadói zsugorfóliában. Szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sebeők János: Médium. Bp.,1988.,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
1
17694.

Sebeők János: Médium. Bp.,1988.,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
I.M. Szarkizov-Szerazinyi: Sportmasszás. Bp., 1960, Sport Lap- És Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói félvászon kötésben. + Matyikó Sebestyén József (szerk): "Oh Füred, drága Helikon..." Balatonfüred, 2006, Balatonfüred Városért Közalapítvány. Megjelent 1000 példányszámban. Kiadói papír kötésben.
1
17695.

I.M. Szarkizov-Szerazinyi: Sportmasszás. Bp., 1960, Sport Lap- És Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói félvászon kötésben. + Matyikó Sebestyén József (szerk): "Oh Füred, drága Helikon..." Balatonfüred, 2006, Balatonfüred Városért Közalapítvány. Megjelent 1000 példányszámban. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse