https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 313
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2276899
17684
385
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2276880
17685
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Simone de Beauvoir: A körülmények hatalma. Ajándékozási sorokkal, 17 sportoló aláírásával. Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2280397
17686
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.
Das Lot is nicht erreichbar
2254317
17687
385
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete Sándor: A szibériai métely. Egy Petőfi-legenda feltámadása és újbóli elhantolása. Bp.,1990,Magvető. Kiadói papírkötésben. 2105898
17688
385
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Varga István: A reklám. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben. 2299213
17689
385
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tészabó Júlia: Karácsony. Magyar hagyományok. Bp., 2007, Kossuth. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2216343
17690
385
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
2216341
17691
385
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. II. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
2216365
17692
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
2280687
17693
385
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Belinda Levez: Kaszinóköny. Ivanics András fordítása. Bp, 2004, Geopen Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kiadói zsugorfóliában. Szép állapotban. 2221854
17694
385
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sebeők János: Médium. Bp.,1988.,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
Das Lot is nicht erreichbar
2276415
17695
385
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
I.M. Szarkizov-Szerazinyi: Sportmasszás. Bp., 1960, Sport Lap- És Könyvkiadó. Volt könyvtári példány. Kiadói félvászon kötésben. + Matyikó Sebestyén József (szerk): "Oh Füred, drága Helikon..." Balatonfüred, 2006, Balatonfüred Városért Közalapítvány. Megjelent 1000 példányszámban. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse