Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Nagy Bandó András: Vár rád Toscana. CD-melléklettel. Hn., 2011, Szamárfül Kiadó. Kartonált papírkötésben, kijáró lapokkal, de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17660.

Rufpreis:
1 200 HUF

4db vegyes könyv tétel: Legujabb és legteljesebb virágnyelv. Bp., é.n., Mehner Vilmos; Csehi Gyula - Mikó Imre: Gondolatok a szerelemről. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó; Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. H.n., 1989, Helikon Kiadó; Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések. H.n., 1986, Helikon Könyvkiadó
17661.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hajnik Károly: Visszaemlékezések. Jelenetek és adomák a magyar életből. Bp., 1856., Heckenast Gusztáv,(Landerer-Heckenast-ny.), 2+VIII+176 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, körbevágott, a címlapon és két másik lapon tulajdonosi bejegyzésekkel, egy lapon (III/IV.) javítással, néhány kissé foltos lappal, 16x12x1,5 cm.  A szerző egyetlen önálló kötete. Benne számos érdekes írással, többek között Széchényi Istvánról is.
17662.

Rufpreis:
2 000 HUF

17663.

Rufpreis:
1 800 HUF

A NÉKOSZ mérnökkollégiumok.Emlékezések, dokumentumok. Szerk: Hídvégi Miklós.Budapest,1989,Műegyetem Baráti Köre.Papírkötés , jó állapotban.
17664.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp László: Politika Humorba pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen,1999,Ethnica kiadó,jó állapotban,papírkötés.
17665.

Rufpreis:
3 000 HUF

Péterbencze Anikó: Életmód ÉsTradíció 6."Kecele,kacó,zsámboki matyó" A női viseletváltozása Zsámbokon(1900-1990)Budapest,1990,MTA Néprajzi Kutató csoport kiadása.Jó állapotban,papírkötéses.
17666.

Rufpreis:
2 400 HUF

17667.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsahegyi György: Skalpok és trófeák. 150 kortárs karikatúra. Ajándékozási sorokkal. H.n., 1982, Rózsahegyi György. Kiadói papír kötésben, néhány kijáró lappal.
17668.

Rufpreis:
1 000 HUF

Albert Kivikas: Lápvirágok. Elbeszélések. Gyoma, 1933, Kner Izidor. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
17669.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bárdos Artur: Uralkodók és komédiások. Bp.,[1936], Nyugat, 243+2 p.+ 10 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félbőr-kötésben.
17670.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga László: Kérem a vádlott felmentését! Püski-New York, 1981, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal
17671.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF