Sára Péter - Pölöskei Ferencné: Ady Endre 1877-1919. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai II. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötésben, kopásokkal.
Táncsics Mihály: Hit, papok, pápák. I. kötet. Táncsics Mihály Művei 8. kötet. Bp.,1873, Buschmann Ferenc, 255+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, névbejegyzéssel, az elülső kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, belül jó állapotban. Első kiadás! A második kötet nem jelent meg. Unicus!
Balázs Béla-Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára. Opera egy felvonásban. Bp.,1979, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 5700 példányban.
Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
Magyarország levéltárainak cím-és névjegyzéke. Összeáll.:Kaszás Marianne. Bp, 1994, a Magyar Országos Levéltár kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Tamási Áron: Bölcső és Bagoly. Regényes életrajz. Hn., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben, kissé foltos, kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány. Megjelent 5000 példányban.