Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

17612.

Rufpreis:
800 HUF

Thomas Mann: A törvény. Vajda Endre fordítása. hn., 1958, Magyar Helikon. Egészvászon-kötésben, kissé foltos állapotban.
17613.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Gyula: Hárfa. Bp., é.n., Genius. Kiadói papír kötésben, borító kissé kopottas.
17614.

Rufpreis:
800 HUF

Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. hn, 1983, Corvina kiadó, Schöbel Magda rajzaival illusztrált, kartonált papírkötés, jó állapotban.
17615.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lengyel Györgyi: Hevesi szőttesek és hímzések. Heves, 1987, kn, Mihalik Tamás fotóival illusztrált, kartonált papírkötés vedőborítóban, jó állapotban.
17616.

Rufpreis:
800 HUF

Puszta Sándor versek. Bp., 1940, Szent István-Társulat. Eredeti papírkötésben.
17617.

Rufpreis:
800 HUF

17618.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Költők albuma. Jelenkori Magyar Költők Verseiből. Összeállította: Radó Antal. Bp., 1897, cs.és Kir. Udv. Könyvkereskedés kiadása. Félvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas állapotban.
17619.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balázs Béla-Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára. Opera egy felvonásban. Bp.,1979, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 5700 példányban.
17620.

Rufpreis:
1 000 HUF

Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
17621.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyarország levéltárainak cím-és névjegyzéke. Összeáll.:Kaszás Marianne.  Bp, 1994, a Magyar Országos Levéltár kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
17622.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Bölcső és Bagoly. Regényes életrajz. Hn., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben, kissé foltos, kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.  Volt könyvtári példány. Megjelent 5000 példányban.
17623.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF