Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Karinthy Gábor: Étel és ital. Versek. Bp., 1937, Nyugat. Első kiadás. Karinthy Frigyes fia. Kiadói félvászon kötésben.
17516.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 2678 . számozott, névre szóló példány, nyomtatott aláírásokkal, foltos
17517.

Rufpreis:
2 000 HUF

17518.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rudolf Steiner: Az emberi fejlődés útjai. 1906-1921. között tartott előadások. Bp.,[1942] ,Genius,(Révai-ny.),103+5 p. Kiadói egészvászon-kötés,
17519.

Rufpreis:
2 400 HUF

Passuth László: Kutatóárok. Bp., 1966, Szépirodalmi. Első kiadás. A védőborító és a kötésterv Borsos Miklós munkája. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Passuth László (1900-1979) által Dr. Schultheisz Zoltán (?-2017) mérnök, egyetemi tanár részére dedikált.
17520.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval.
17521.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kártyajátékok kézikönyve. Bp., é.n. Lingua. Kiadói papírkötsé, kissé sérült gerinccel. 96p.
17522.

Rufpreis:
1 600 HUF
41

Kézdi-Kovács László: A fájdalom könyve.   [Bp. 1925 k.n.] 1 lev., 83 l., 1 mell. (Kézdi-Kovács Lóránt siratólevele). Számozott (91. sz.) példány! A szerző által dedikált példány! Kiadói, illusztrált papírborítóban.
17523.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdős Renée: Az indiai vendég. Typografálta és a könyvdíszeket rajzolta: Kner Albert. Bp., 1929, Révai. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.  A szerző által aláírt.
17524.

Rufpreis:
1 200 HUF
23

Hunyady József: Aranyhorda. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált.
17525.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarország évkönyve 1939.  VII. évfolyam. szerk.: Béry László. Kiadói egészvászon kötésben
17526.

Rufpreis:
2 400 HUF

Farkas Elek: Legujabb és legtömöttebb magyar-német és német-magyar szókönyv. Pest, 1848, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
17527.

Rufpreis:
1 000 HUF
28

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF