Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Pekár Gyula: A liliomos asszony. Bp., 1923, Singer és Wolfner. Második kiadás. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és hátsó felén kissé sérült borítóval.
Balázs Fecó: Új évszakok. Fábián L. Gyula interjúkötete. Bp., 2005, Marosi-Print Kft. 2., bővített kiadás. Kiadói papírkötés. A művész, Balázs Fecó (1951-2020) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas énekes, zenész, zeneszerző által dedikált.
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Elbeszélések. Fehér könyvek. Bp., 1914, Franklin, 240+1 p. Első kiadás! Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötésben, az elülső szennylap hiányzik, a gerincen egészen apró kopásnyomokkal, összességében szép állapotban.
Veres Péter: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1939, Mefhosz,(Kir. M. Egyetemi-ny.), 250 p. Első kiadás. Kiadó kopott aranyozott egészvászon-kötés. A szerző, Veres Péter (1897-1970) által dedikált példány.
Veres Péter: Húsz év. Válogatott írások gyűjteménye. - - születésének 50. évfordulója kiadott könyv. Összeál.: Gombos Imre, Ohati Nagy László. Bp.,1947,Misztófalusi, (Kulcsár Andor-ny.), 1 t+307+5 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban, amelyből 150 számozott. Számozott (150/123.) példány. A szerző, Veres Péter (1897-1970) által aláírt példány.
Kalló Ferenc: Itt a piros hol a piros? Köpeczi -Boócz István rajzaival. Bp., é.n., Magyar Könyvbarátok. Szerző által dedikált. Kiadói egészvászon kötésben.