Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Veres Péter: Húsz év. Válogatott írások gyűjteménye. - - születésének 50. évfordulója kiadott könyv. Összeál.: Gombos Imre, Ohati Nagy László. Bp.,1947,Misztófalusi, (Kulcsár Andor-ny.), 1 t+307+5 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban, amelyből 150 számozott. Számozott (150/123.) példány. A szerző, Veres Péter (1897-1970) által aláírt példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf