Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2305558
17588
385
Berend Miklósné: Isis legyőzi Aphroditét. Bp., 1942. Panteon. Kiadói félvászon kötésben. Szakadt papír védőborítóval + a szerző aláírása lapon
2296697
17589
385
Sík Sándor: Fekete kenyér. Bp., 1931, DOM. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés. Első kiadás. 2298901
17590
385
Vitézi Rend rendi kódex. Kiadta a Vitézi Rend teljes ülése Budapest, 2005. május 21-én. Bp., 2005, (A/3-ny.) Kiadói papírkötés. 2297782
17591
385
Konrad Adenauer élete és működése képekben. H.n., é.n., Konrad-Adenauer-Stiftung kiadványa. Kiadói papír kötésben. 2299827
17592
385
Márai Sándor: Régi Kassa, álom. Bp., 2013, Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2302558
17593
385
Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés. 2306835
17594
385
Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Bp., 1922., Révai, 286+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos. 2280388
17595
385
Baloghné Hajós Terézia: Harc az életért. Képek a természetből. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1928, Singer és Wolfner, félvászon-kötés, kopott a borítója 2280417
17596
385
Gács Judit: Rodolfo így csinálja. Szitás György rajzaival. Bp.,1973, Minerva. Kiadói papírkötés. 2300141
17597
385
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, koszos, foltos borítóval. Volt könyvtári példány.
2056134
17598
385
700
2261162
17599
385
Viz László: Szókratész utolsó levele. Bp., 1988, szerzői. Dedikált! Kiadói papírkötés. Borító hátoldalán ár tollal áthúzva.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF