Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Berend Miklósné: Isis legyőzi Aphroditét. Bp., 1942. Panteon. Kiadói félvászon kötésben. Szakadt papír védőborítóval + a szerző aláírása lapon
17588.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sík Sándor: Fekete kenyér. Bp., 1931, DOM. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.  Első kiadás.
17589.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vitézi Rend rendi kódex. Kiadta a Vitézi Rend teljes ülése Budapest, 2005. május 21-én. Bp., 2005, (A/3-ny.) Kiadói papírkötés.
17590.

Rufpreis:
1 800 HUF

Konrad Adenauer élete és működése képekben. H.n., é.n., Konrad-Adenauer-Stiftung kiadványa. Kiadói papír kötésben.
17591.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márai Sándor: Régi Kassa, álom. Bp., 2013, Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17592.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

17593.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Bp., 1922., Révai, 286+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos.
17594.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baloghné Hajós Terézia: Harc az életért. Képek a természetből. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1928, Singer és Wolfner, félvászon-kötés, kopott a borítója
17595.

Rufpreis:
800 HUF

Gács Judit: Rodolfo így csinálja. Szitás György rajzaival. Bp.,1973, Minerva. Kiadói papírkötés.
17596.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, koszos, foltos borítóval. Volt könyvtári példány.
17597.

Rufpreis:
800 HUF

17598.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Viz László: Szókratész utolsó levele. Bp., 1988, szerzői. Dedikált! Kiadói papírkötés. Borító hátoldalán ár tollal áthúzva.
17599.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF