Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Szerk.: Dr. Dézsi Lajos. Bp. 1906. Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T.) Magyar történeti életrajzok. Papírkötés, kicsit kopott borító
A toll mártírjai. Összeáll.: Mester Sándor. Bp, én., a Magyar Ujságirók Emigrált, Deportált, Internált Csoportjának kiadása. Félvászon-kötés, papír védőborítóban. Kopott szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
Dr. Kováts György: Az egészség és boldogság forrása. A szuggesztió és autoszuggesztió hatása és története. Bp.,én., Tolnai, 160 p.+ 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Szatmári L. Miklós: A bizonytalanság biztonsága. Kvantumszemlélet a mindennapokban. Az elméleti háttér és gyakorlati alkalmazások. Bp., 2011., Ébren-Lét Egyesület. Kiadói papírkötés.
Erdélyi Károly: A magyar nemzeti irodalom története. Középiskolai használatra írta és olvasókönyvvel ellátta: - -. Bp., 1897., Hornyánszky, VI+478 p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Molnár József- Julow Viktor: Kölcsey Ferenc Testamentoma. A Himnusz költőjének ismeretlen végrendelete. + az eredeti kézirat hasonmása. Kézirattár. Bp, 1983, Helikon- Európa. Papírkötésben, kissé foltos borítóval de egyébként jó állapotban. Megjelent 2700 példányban.