108 Bűvészmutatvány, híres európai bűvészek nyomában, műkedvelők és professzionátusok részére, 161 ábrával. Bp., é.n., Tolnai. 160 p. Kiadói papírkötés
Harangozó Márta: Márkus László. Bp., 1984, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. A művész, Márkus László (1927-1985) színművész által dedikált példány.
Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 4 kötete (10, 37, 74-75. sz.): Weis István: A magyar falu.; Babits Mihály: Dante. (Aláhúzásokkal, a 78-79. oldalaknál szétvált kötéssel.); Révész Imre: A reformáció.; Szabó Vendel: A pápaság.; Bp.,1930-1932,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben, szakadozott borítókkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 5 kötete (31,32,33,34,35): Fábián István: A magyar irodalom kis tükre; Győry János: A francia irodalom kis tükre. (Aláhúzásokkal, szakadt borítóval.), Szerb Antal: Az angol irodalom kis tükre.; Várady Imre: Az olasz irodalom kis tükre. (Aláhúzásokkal.); Pukánszky Béla: A német irodalom kis tükre. Bp.,1929-1941,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010, Szerzői, (Gyoma, Kner-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.