Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

108 Bűvészmutatvány, híres európai bűvészek nyomában, műkedvelők és professzionátusok részére, 161 ábrával. Bp., é.n., Tolnai. 160 p. Kiadói papírkötés
17528.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Harangozó Márta: Márkus László. Bp., 1984, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés. A művész, Márkus László (1927-1985) színművész által dedikált példány.
17529.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Vuk. 2. kiadás. Kiadói vászonkötésben, szakadozott papírborítóval
17530.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kornai István: Magyar világ. Dedikált! Bp., 1939. Schlotz, Kiadói papírborítóban.
17531.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely Jenő: A csehi család. Kolozsvár, 1928, Erdélyi Szépmíves Céh. Tulajdonosi névbejegyzés. Kiadói félvászon kötésben.
17532.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 4 kötete (10, 37, 74-75. sz.): Weis István: A magyar falu.; Babits Mihály: Dante. (Aláhúzásokkal, a 78-79. oldalaknál szétvált kötéssel.); Révész Imre: A reformáció.; Szabó Vendel: A pápaság.; Bp.,1930-1932,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben, szakadozott borítókkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
17533.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 5 kötete (31,32,33,34,35):  Fábián István: A magyar irodalom kis tükre; Győry János: A francia irodalom kis tükre. (Aláhúzásokkal, szakadt borítóval.), Szerb Antal: Az angol irodalom kis tükre.; Várady Imre: Az olasz irodalom kis tükre. (Aláhúzásokkal.); Pukánszky Béla: A német irodalom kis tükre. Bp.,1929-1941,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
17534.

Rufpreis:
2 400 HUF

Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Első kiadás.  Kiadói félvászon kötés. Némileg megviselt állapotban, intézményi bélyegzővel.
17535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010, Szerzői, (Gyoma, Kner-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17536.

Rufpreis:
1 400 HUF

A vőlegény könyve. Szerk.: Mangold Béla Kolos. Bp., én., Várady Béla. Kiadói papírkötés.
17537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arion Lantján. Kolos Marcell műfordításai. 1944, Veritas. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
17538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz.én., Bp., Bíró Miklós kiadása. Feiks Jenő rajzaival illusztrált.Félvászon-kötés,kopottas állapotban.
17539.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF