Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Thomas,[Antoine-Léonard]: Descartes emlékezete. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1896, Franklin, 222+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolligátum 2 műből, [egybekötve]:  Szász Károly: Horatius. Élet és jellem-rajz. Bp., 1891, Franklin, 131 p.; Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Lévai József. Bp., 1893, Franklin, 165+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17625.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tamási Áron: Virágveszedelem. Bp., 1942, Révai. Félvászon-kötésben, kopott állapotban.
17626.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly.  Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
17627.

Rufpreis:
1 800 HUF

Füst Milán: A feleségem története. Störr kapitány feljegyzései. Bp, 1957, Magvető. Egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
17628.

Rufpreis:
800 HUF

Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp.,1922, Táltos, 222+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17629.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jean de La Fontaine: Válogatott mesék./Fables Choisies. Ford.: Radnóti Miklós. Sőtér István bevezetőjével. Kétnyelvű Remekművek. Bp.,(1947),Franklin-ny., 4+VIII+69+1 p. [Második kiadás.] Francia-magyar bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17630.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

17631.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

C. N. és A. M. Williamson: Titokzatos történet. Pantl Kálmán fordítása. Bp, én., a Szent-István-Társulat kiadása. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kijáró lapokkal.
17632.

Rufpreis:
1 000 HUF

Himfy-Album. A pesti napló. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban.Címkép kijár.
17633.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőnyi Gyula börtönben írt 1956-os forradalmi versei. H.n., é.n., Politikai Foglyok Országos Szövetsége. Kiadói papír kötésben.
17634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, javított, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
17635.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF