Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
Jean de La Fontaine: Válogatott mesék./Fables Choisies. Ford.: Radnóti Miklós. Sőtér István bevezetőjével. Kétnyelvű Remekművek. Bp.,(1947),Franklin-ny., 4+VIII+69+1 p. [Második kiadás.] Francia-magyar bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
C. N. és A. M. Williamson: Titokzatos történet. Pantl Kálmán fordítása. Bp, én., a Szent-István-Társulat kiadása. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kijáró lapokkal.
Himfy-Album. A pesti napló. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban.Címkép kijár.