https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Király Lajos: Mese a csoda-kútról. Bp., 1988, Versek. Kiadói papír kötésben, dedikált.
1
17672.

Király Lajos: Mese a csoda-kútról. Bp., 1988, Versek. Kiadói papír kötésben, dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wiener János: Így korholom magamat. Versek. Szeged, 1931, Szerző. Kiadói papírkötés.
1
17673.

Wiener János: Így korholom magamat. Versek. Szeged, 1931, Szerző. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Surányi Ibolya (szerk.): Latinovits Zoltán. Verset mondatok. Bp., 2002, Holnap. Kiadói kartonált kötésben.
1
17674.

Surányi Ibolya (szerk.): Latinovits Zoltán. Verset mondatok. Bp., 2002, Holnap. Kiadói kartonált kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lőrincze Lajos: Megnől az ember szíve. Veszprém, 1994, Új Horizont. Második kiadás. Kiadói papír kötésben.
1
17675.

Lőrincze Lajos: Megnől az ember szíve. Veszprém, 1994, Új Horizont. Második kiadás. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Apáczai Csere János: Magyar enciklopédia. I. Logika. Apáczai Csere János művei. I. Szerk.: Lázár György. Bp, 1959., Akadémiai Kiadó. Kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
1
17676.

Apáczai Csere János: Magyar enciklopédia. I. Logika. Apáczai Csere János művei. I. Szerk.: Lázár György. Bp, 1959., Akadémiai Kiadó. Kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (L'udové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. +  Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
1
17677.

Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (L'udové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jobbágy Károly: Líra négy keréken. Versciklus egy öreg gépkocsiról. Bányai István rajzaival. Bp.,1979,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
1
17678.

Jobbágy Károly: Líra négy keréken. Versciklus egy öreg gépkocsiról. Bányai István rajzaival. Bp.,1979,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
1
17679.

Alekszandr Szergejevics Puskin: A bahcsiszeráji szökőkút. Szabó Lőrinc műfordítása. Bp., 1957, Magyar Helikon. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka.
1
17680.

Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Emil Ludwig: Kleopátra. Egy királynő életregénye. Fordította: Sátori Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Félbőr kötésben.
1
17681.

Emil Ludwig: Kleopátra. Egy királynő életregénye. Fordította: Sátori Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Félbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Fáy Dezső illusztrációival. Bp.,(1937), Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel.
1
17682.

Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Fáy Dezső illusztrációival. Bp.,(1937), Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Theschedik Sámuel önéletírása. Bp.,1976., Mezőgazdasági Kiadó és MÉM Információs Központja. Kiadói kopott nyl-kötés, aláhúzásokkal. 1873-as reprint kiadása.
1
17683.

Theschedik Sámuel önéletírása. Bp.,1976., Mezőgazdasági Kiadó és MÉM Információs Központja. Kiadói kopott nyl-kötés, aláhúzásokkal. 1873-as reprint kiadása.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse