Jámbor Pál Emlékalbum. Szerk: Beregnyei Miklós.Paks, 2007, kiadta a Jámbor Pál Társaság. 316.kiadás, megjelent 600 számozott példányban.Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel; 3 db: Szarvas Zsuzsa:Tárgyak & Életmód. Életmód & Tradíció 1.Összefüggések a háztartások eszközkészletének alakulása és az életmódváltozás között. Alsópáhok-Felsőpáhok. Bp., 1988, Magyar Néprajzi Kutatócsoport.Papírkötés, jó állapotban.; Tanulmányok a Szlovéniai Magyarság köréből. Szerk:Gráfik Imre. Bp., 1994, Teleki László Alapítvány.Kihajtható táblázatokkal. Papírkötés, jó állapotban.; Árucsere és migráció. Tokajban 1985. október 28-29-én megrendezett tanácskozás anyaga. Miskolc, 1986, Herman Ottó Múzeum. Szerk: Szabadfalvi József, Viga Gyula.Papírkötés, jó állapotban.
A Nova irodalmi intézet Upton Sinclair sorozata. 14 kötet Komplett. Bp., 1946-1949. KIadói félvászon kötésben, két kötet papírborítóval. Vegyes állapotban, egy kötet címlapja hiányzik.
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált kissé piszkos kötés, egyébkét jó állapotban.
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Haranghy Jenő rajzaival illusztrálva. .Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kopott, karcos, sérült gerinccel és borítóval.
Vegyes könyv tétel, 2 db. A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1976, kn. Papírkötésben, kissé kopott, karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven. + A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1982, kn. Papírkötésben, jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven.