Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Jámbor Pál Emlékalbum. Szerk: Beregnyei Miklós.Paks, 2007, kiadta a Jámbor Pál Társaság. 316.kiadás, megjelent 600 számozott példányban.Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
17696.

Rufpreis:
1 400 HUF

17697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Makkai Sándor 2 műve:  Makkai Sándor:Táltoskirály, Bp 1935 Genius kiadás, egészvászon kötés, enyhén foltos lapokkal, kötés sérült, felirat kopott - Makkai Sándor:Holttenger, Bp, 1936 Révai kiadás,egészvászon kötés,enyhén foltos lapokkal,kötésen felirat kopott
17698.

Rufpreis:
2 800 HUF

7 db Murphy törvénykönyve kiadás
17699.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pázmány Péter. Válogatás műveiből 1-3. Őry Miklós, Szabó Ferenc, Vass Péter válogatásával. Bp., 1983, Szent István Társulat. Kiadói műbőr kötésben.
17700.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyvtétel; 3 db: Szarvas Zsuzsa:Tárgyak & Életmód. Életmód & Tradíció 1.Összefüggések a háztartások eszközkészletének alakulása és az életmódváltozás között. Alsópáhok-Felsőpáhok. Bp., 1988, Magyar Néprajzi Kutatócsoport.Papírkötés, jó állapotban.; Tanulmányok a Szlovéniai Magyarság köréből. Szerk:Gráfik Imre. Bp., 1994, Teleki László Alapítvány.Kihajtható táblázatokkal. Papírkötés, jó állapotban.; Árucsere és migráció. Tokajban 1985. október 28-29-én megrendezett tanácskozás anyaga. Miskolc, 1986, Herman Ottó Múzeum. Szerk: Szabadfalvi József, Viga Gyula.Papírkötés, jó állapotban.
17701.

Rufpreis:
1 400 HUF

17702.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

17703.

Rufpreis:
4 000 HUF

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált kissé piszkos kötés, egyébkét jó állapotban.
17704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István,  Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Haranghy Jenő rajzaival illusztrálva. .Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kopott, karcos, sérült gerinccel és borítóval.
17705.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17706.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyv tétel, 2 db. A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1976, kn. Papírkötésben, kissé kopott, karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven. + A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1982, kn. Papírkötésben, jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven.
17707.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF