Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 313

Vegyes könyvcsomag: Koroknay István: Az állatok nagy képeskönyve. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.  J. Hanzelka-M. Zikmund: Afrika. Az álmok világában és a valóságban. I-II. kötetek. Pozsony, 1967, Tatran. Kiadói egészvászon-kötésben.
18509.

Rufpreis:
800 HUF
13

Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
18512.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karácsony Molnár Erika Kraiciné Szokoly Mária: Hon- és népismeret, néphagyomány az oktató-, nevelőmunkában. Bp., 1998, Budapesti Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
18513.

Rufpreis:
2 400 HUF

Póczos Rita: Az Árpád-kori Borsod és Bodrog vármegye településneveinek nyelvészeti elemzése. Debrecen, 2001. kiadói papírkötésben.
18519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rachel Scott: Megveszem ezt a nőt. Bp., 1992, Fabula. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
18526.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Pintér Jenő magyar irodalomtörténete. Bp., 1924, Franklin-Társulat. Eredeti papírkötésben, házilag gyártott védőborítóban. Eredeti borító foltos, néhány lap javított.
18527.

Rufpreis:
800 HUF

18529.

Rufpreis:
2 000 HUF

18530.

Rufpreis:
2 000 HUF

18531.

Rufpreis:
2 000 HUF

18532.

Rufpreis:
800 HUF

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
18533.

Rufpreis:
1 000 HUF

18534.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF