Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289795
19132
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 9,1 g
2289779
19133
384
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, markazitos függővel, jelzett, d: 1,5 cm, h: 40 cm, bruttó: 5,75 g 2289768
19134
384
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, kék kővel és markazittal, jelzett, d: 2 cm, h: 4 cm, bruttó: 8,9 g 2289752
19135
384
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,9 cm, bruttó: 9,28 g
2289745
19136
384
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 9,2 g 2289739
19137
384
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g
2289726
19138
384
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő markazittal és kék kövekkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 12,16 g 2289712
19139
384
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő apró kövekkel, jelzett, állítható h: max. 21,5 cm, bruttó: 5,55 g 2289604
19140
384
Jewellery
Ezüst(Ag) csavaros fülbevalópár, zöld bakelittel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2,87 g
2289602
19141
384
Jewellery
Ezüst(Ag) függő cirkóniával, láncon, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 4,53 g
2289586
19142
384
Jewellery
Ezüst(Ag) végtelen szimbólumos karkötő, jelzett, állítható h: 18 cm, nettó: 3,4 g
2289581
19143
384
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 3,87 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF