Juwelen

Zahl der Lose: 204

Aranyozott ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 9,1 g
19132.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, markazitos függővel, jelzett, d: 1,5 cm, h: 40 cm, bruttó: 5,75 g
19133.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) fülbevalópár, kék kővel és markazittal, jelzett, d: 2 cm, h: 4 cm, bruttó: 8,9 g
19134.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 1,9 cm, bruttó: 9,28 g
19135.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 9,2 g
19136.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g
19137.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) karkötő markazittal és kék kövekkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 12,16 g
19138.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) karkötő apró kövekkel, jelzett, állítható h: max. 21,5 cm, bruttó: 5,55 g
19139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) csavaros fülbevalópár, zöld bakelittel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2,87 g
19140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) függő cirkóniával, láncon, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 4,53 g
19141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) végtelen szimbólumos karkötő, jelzett, állítható h: 18 cm, nettó: 3,4 g
19142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) meandermintás fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 3,87 g
19143.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF