Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2289573
19144
384
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc csepp függővel, jelzett, állítható h: 60 cm, bruttó: 2,4 g 2293513
19145
384
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló pár, jelzett és nyaklánc, 24 db lapis lazuli kővel kővel, jelzett, h: 40 cm, fülbevaló pár és nyaklánc össz. br. 15g 2294215
19146
384
Jewellery
Arany (Au) 14K női óra, mechanikus, jelzés nélkül, nem jár, d: 2,5 cm, bruttó: 8,95 g
2290421
19147
384
3400
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 7,18 g
2290422
19148
384
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó:3,99 g
2275567
19149
384
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) tárca, jelzett, kis karcolásokkal, 8x12,5 cm, bruttó: 209 g 2275775
19150
384
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, fekete köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,41 g 2275801
19151
384
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,43 g
2287574
19152
384
Jewellery
Ezüst (Ag) karóra, zöld kövekkel, mechanikus, működik, fém szíjjal, jelzett, 8x11 mm, bruttó: 21,30 g 2295581
19153
384
Jewellery
Ezüst (Ag) jáde és korall fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 4,04 g 2295589
19154
384
Jewellery
Ezüst (Ag) borostyán fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 1,43 g 2295599
19155
384
5500
Jewellery
Ezüst (Ag) Art deco stílusú lógós fülbevalópár, korall és hematit kövekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 4,56 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF