Juwelen

Zahl der Lose: 204

Ezüst(Ag) lánc csepp függővel, jelzett, állítható h: 60 cm, bruttó: 2,4 g
19144.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) fülbevaló pár, jelzett és nyaklánc, 24 db lapis lazuli kővel kővel, jelzett, h: 40 cm, fülbevaló pár és nyaklánc össz. br. 15g
19145.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Arany (Au) 14K női óra, mechanikus, jelzés nélkül, nem jár, d: 2,5 cm, bruttó: 8,95 g
19146.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 7,18 g
19147.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó:3,99 g
19148.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) tárca, jelzett, kis karcolásokkal, 8x12,5 cm, bruttó: 209 g
19149.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, fekete köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,41 g
19150.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) karikás gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,43 g
19151.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) karóra, zöld kövekkel, mechanikus, működik, fém szíjjal, jelzett, 8x11 mm, bruttó: 21,30 g
19152.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) jáde és korall fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 4,04 g
19153.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) borostyán fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 1,43 g
19154.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst (Ag) Art deco stílusú lógós fülbevalópár, korall és hematit kövekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 4,56 g
19155.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF