Juwelen

Zahl der Lose: 204

Arany (Au) 14K és bakelit töltőtoll formájú medál, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,34 g
19156.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) foglalatú borostyán medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,96 g
19157.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db ezüst tárgy: szalutáló katona, két gyűrű. Jelzettek, össz nettó: 2,34 g
19158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karóra, jelzett, d: 6×5,5 cm, bruttó: 32,91 g
19159.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) négyzetes fülbevalópár, gyöngyház berakással, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 3,3 g
19160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott kiskanál, sérült zománcozással, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 8,3 g
19161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 82 cm, bruttó: 12,44 g
19162.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár malachittal, jelzés nélkül, bruttó: 3,82 g
19163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, medál és fülbevalópár, jelzett, bruttó: 3,7 g
19164.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus türkizzel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,8 g
19165.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,57 g
19166.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 40,5 g
19167.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF