Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2295563
19156
384
30000
Jewellery
Arany (Au) 14K és bakelit töltőtoll formájú medál, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,34 g
2188669
19157
384
Jewellery
Ezüst(Ag) foglalatú borostyán medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,96 g
2287710
19158
384
Jewellery
3 db ezüst tárgy: szalutáló katona, két gyűrű. Jelzettek, össz nettó: 2,34 g 2275638
19159
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karóra, jelzett, d: 6×5,5 cm, bruttó: 32,91 g 2174704
19160
384
Jewellery
Ezüst(Ag) négyzetes fülbevalópár, gyöngyház berakással, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 3,3 g
2275598
19161
384
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott kiskanál, sérült zománcozással, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 8,3 g
2275728
19162
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 82 cm, bruttó: 12,44 g 2275703
19163
384
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár malachittal, jelzés nélkül, bruttó: 3,82 g
2275707
19164
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, medál és fülbevalópár, jelzett, bruttó: 3,7 g
2275851
19165
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus türkizzel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,8 g 2275830
19166
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,57 g
2275731
19167
384
28000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 40,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF