Juwelen

Zahl der Lose: 204

Ezüst (Ag) szipka, jelzetlen, nem hozzápasszoló tokban, h: 6,5 cm, bruttó: 4,31 gr.
19180.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett  3 g, m: 56
19181.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű. jelzett 2,1 g, m: 52
19182.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szecessziós, ezüst (Ag) nyelű süteményes villa és kés készlet, aranyozott. Jelzett. br: 190 g 12 cm
19183.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

XIX. sz. vége. ezüst (Ag) evőeszközök. Jelzett, mesterjegyese, vegyes állapotban össz nettó 345 g
19184.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Gretschl József ezüst (Ag) leveses kanál 6 db Jelzett, mesterjegyes össz nettó 370 g
19185.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

1834 Bécs, antik ezüst (Ag) leveses kanál 2 db Jelzett, mesterjegyes össz nettó 113 g
19186.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kávézó tálca. XIX. sz. ezüst (Ag) jelzett, mesterjegyes. 296 g 32x16 cm
19187.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst (Ag) szecessziós, lábas cukortartó, jelzett, kis horpadásokkal, 12,5x17 cm, nettó: 339 g
19188.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) virág motívumos tálka, jelzett, kis horpadásokkal, d:16 cm, nettó: 106 g
19189.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) virág motívumos szecessziós kínáló, jelzetlen, kis kopásokkal, 20x36 cm, m: 11 cm, nettó: 415 g
19190.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

14 K arany (Au) karperec ametiszttel. Jelzett. bruttó: 14,25 g
19191.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF