Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2257406
19180
384
Jewellery
Ezüst (Ag) szipka, jelzetlen, nem hozzápasszoló tokban, h: 6,5 cm, bruttó: 4,31 gr. 2293890
19181
384
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett 3 g, m: 56 2293891
19182
384
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű. jelzett 2,1 g, m: 52 2287792
19183
384
Jewellery
Szecessziós, ezüst (Ag) nyelű süteményes villa és kés készlet, aranyozott. Jelzett. br: 190 g 12 cm 2288469
19184
384
38000
Jewellery
XIX. sz. vége. ezüst (Ag) evőeszközök. Jelzett, mesterjegyese, vegyes állapotban össz nettó 345 g 2288466
19185
384
46000
Jewellery
Gretschl József ezüst (Ag) leveses kanál 6 db Jelzett, mesterjegyes össz nettó 370 g 2288460
19186
384
Jewellery
1834 Bécs, antik ezüst (Ag) leveses kanál 2 db Jelzett, mesterjegyes össz nettó 113 g
2287808
19187
384
44000
Jewellery
Kávézó tálca. XIX. sz. ezüst (Ag) jelzett, mesterjegyes. 296 g 32x16 cm 2287467
19188
384
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) szecessziós, lábas cukortartó, jelzett, kis horpadásokkal, 12,5x17 cm, nettó: 339 g 2287476
19189
384
Jewellery
Ezüst (Ag) virág motívumos tálka, jelzett, kis horpadásokkal, d:16 cm, nettó: 106 g 2287490
19190
384
120000
Jewellery
Ezüst (Ag) virág motívumos szecessziós kínáló, jelzetlen, kis kopásokkal, 20x36 cm, m: 11 cm, nettó: 415 g 2291833
19191
384
140000
Jewellery
14 K arany (Au) karperec ametiszttel. Jelzett. bruttó: 14,25 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF