Juwelen

Zahl der Lose: 204

Arany (Au) 14 K gyűrű, ónix kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,1 g
19192.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst nyelű süteményes villa és kés készlet 6 személyes, komplett, jelzett, sérült díszdobozban.
19193.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) pálinkás pohár készlet 6 db. Jelzett, össz nettó: 180 g, 11 cm
19194.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

18k arany (Au) nyaklánc 43 cm + 18 K női fejes medál  18 g
19195.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

14k arany (Au) lánc 60 cm. Jelzett,
19196.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Arany(Au) 18K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,7 g
19197.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 192,41
1 375,00

Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g
19198.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 6 személyes, komplett,  47 darabos 4 teljesen ezüst szervírozókanállal, villával, egy ezüst nyelű tortalapáttal. Jelzett, halvány monogrammal. XIX. sz. vége, magyar. Nettó 1894 g  + a kések, tortalapát.  Tisztítandó.
19199.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 6 személyes, komplett,  42 darabos. Jelzett, halvány monogrammal. XIX. sz. vége, magyar. Nettó 1474 g  + a kések
19200.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Ezüst (Ag) cukordoboz dianás jelzéssel, PE mesterjeggyel. Gazdagon díszített, kulccsal, belül aranyozott. Egyik lába részben hiányos 414 g 16 x 14 cm / Silver candy box wiith key. Hallmarked. One leg partly missing 414 g
19201.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) előételes kínáló tálca üveg betétekkel. Jelzett (dianás). Üvegen egy minimális lepattanás / Silver plate 43x22 cm, Net: 962 g
19202.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Ezüst (Ag) tálca. Jelzett (dianás) / Silver plate 37x18 cm, 420 g
19203.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF