Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291782
19192
384
110000
Jewellery
Arany (Au) 14 K gyűrű, ónix kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,1 g
2293431
19193
384
Jewellery
Ezüst nyelű süteményes villa és kés készlet 6 személyes, komplett, jelzett, sérült díszdobozban. 2243369
19194
384
26000
Jewellery
Ezüst (Ag) pálinkás pohár készlet 6 db. Jelzett, össz nettó: 180 g, 11 cm 2289474
19195
384
220000
Jewellery
18k arany (Au) nyaklánc 43 cm + 18 K női fejes medál 18 g 2290646
19196
384
90000
Jewellery
14k arany (Au) lánc 60 cm. Jelzett, 2266634
19197
384
440000
Jewellery
Arany(Au) 18K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,7 g
2266728
19198
384
300000
Jewellery
Arany(Au) 14K meandermintás nyaklánc, jelzés nélkül, h: 41 cm, nettó: 30,3 g
2288443
19199
384
300000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 6 személyes, komplett, 47 darabos 4 teljesen ezüst szervírozókanállal, villával, egy ezüst nyelű tortalapáttal. Jelzett, halvány monogrammal. XIX. sz. vége, magyar. Nettó 1894 g + a kések, tortalapát. Tisztítandó. 2288444
19200
384
200000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. 6 személyes, komplett, 42 darabos. Jelzett, halvány monogrammal. XIX. sz. vége, magyar. Nettó 1474 g + a kések 2212546
19201
384
160000
Jewellery
Ezüst (Ag) cukordoboz dianás jelzéssel, PE mesterjeggyel. Gazdagon díszített, kulccsal, belül aranyozott. Egyik lába részben hiányos 414 g 16 x 14 cm / Silver candy box wiith key. Hallmarked. One leg partly missing 414 g
2243375
19202
384
130000
Jewellery
Ezüst (Ag) előételes kínáló tálca üveg betétekkel. Jelzett (dianás). Üvegen egy minimális lepattanás / Silver plate 43x22 cm, Net: 962 g 2243381
19203
384
40000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálca. Jelzett (dianás) / Silver plate 37x18 cm, 420 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF