Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2290742
19096
384
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) antik nyaklánc, jelzés nélkül, nettó: 114,8 g
2287783
19097
384
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, 56 g, 77x53x10 mm 2290465
19098
384
40000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakék kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 71,4 g 2291737
19099
384
Jewellery
XIX. sz. Régi ezüst (Ag) villa, E.K. monogrammal, jelzett (Pesth), a kanál fején horpadással, h: 15 cm, nettó: 21 gr.
2295154
19100
384
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, h:7 cm, nettó:10 g 2290441
19101
384
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 15,36 g 2290603
19102
384
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, gyöngyházzal, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 20,45 g
2290619
19103
384
Jewellery
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, jelzett (Wolfenden Sterling). 15 g, m: 3,6 cm 2287111
19104
384
Jewellery
Ezüst lánc lovas medállal. Jelzett, 4,58 g 2289850
19105
384
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos sugaras fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 8,06 g 2289842
19106
384
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 7,76 g 2290034
19107
384
Jewellery
Ezüst(Ag) kis pénztárca, jelzett, 7×4,5 cm, nettó: 24,61 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF