Juwelen

Zahl der Lose: 204

Ezüst(Ag) antik nyaklánc, jelzés nélkül, nettó: 114,8 g
19096.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, 56 g,  77x53x10 mm
19097.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Aranyozott ezüst(Ag) nyakék kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 71,4 g
19098.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

XIX. sz. Régi ezüst (Ag) villa, E.K. monogrammal, jelzett (Pesth), a kanál fején horpadással, h: 15 cm, nettó: 21 gr.
19099.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, h:7 cm, nettó:10 g
19100.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 15,36 g
19101.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, gyöngyházzal, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 20,45 g
19102.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) fűszertartó pár, jelzett (Wolfenden Sterling). 15 g, m: 3,6 cm
19103.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Ezüst lánc lovas medállal. Jelzett, 4,58 g
19104.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) markazitos sugaras fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 8,06 g
19105.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 7,76 g
19106.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kis pénztárca, jelzett, 7×4,5 cm, nettó: 24,61 g
19107.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF