Juwelen Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2290631
19084
384
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, markazitos medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 4,21 g 2290667
19085
384
Jewellery
Ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 18,64 g
2290125
19086
384
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr fonott kosár, jelzés nélkül, 5×3 cm, nettó: 12,66 g 2290663
19087
384
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,09 g 2290039
19088
384
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gramofon, jelzett, m: 5 cm, nettó: 17,34 g 2290553
19089
384
Jewellery
Ezüst(Ag) pénzből készült medál és gomb, 3 db, d: 3 cm, nettó: 22,75 g 2290097
19090
384
Jewellery
Ezüst(Ag) tigrisszemes fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 8,95 g
2290083
19091
384
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5 g 2290099
19092
384
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, állítható méret, nettó: 4,1 g 2283987
19093
384
Jewellery
Arany (Au) 14K melltű, kövekkel, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 2,26 g 2287524
19094
384
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutartók és tálkák, 3 db, jelzettek, 2 db sérült, 14x9 cm, 9x9 cm, d: 11 cm, nettó: 123 g
2287512
19095
384
Jewellery
Ezüst (Ag) kiskanalak, 2 db, jelzettek, h: 13,5, 15,5 cm, nettó: 42,04 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF